Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na luźno i Wesoło.
#1
Powinni zakazać zimy.
Odpowiedz
#2
Słusznie. Przychodzi mi to na myśl za każdym razem, kiedy oglądając zdjęcia CCW Raiders'ów wyglądam przez okno. U nich sezon trwa, a my tu nieboraki marzniemy...
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#3
E tam gadacie, zima najlepszy okres żeby coś kupić okazyjnie, zwłaszcza że mamy koniec Euro 3 Uśmiech
Odpowiedz
#4
Co racja, to racja :-)
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#5
A no właśnie tak z czystej ciekawości co będzie z heistem w nadchodzących latach? Planują wprowadzić wersję na wtrysku?
Odpowiedz
#6
Z tego co mi wiadomo, w niedalekiej przyszłości wiele się zmieni... Powiem tajemniczo ;-)

A zatem zapraszam do tematu:
Jakich zmian oczekujecie w kolejnych wersjach Heist'a?
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#7
trzy miłości-Pierwsza miłość z wiarem gna.....
   
kobieta doda uroku każdej maszynie
   
i ja.WSK Sport 2- 175  .I jaki kask- jedyny dostępny.
   
rok 1978
Odpowiedz
#8
Czy WSK nadal w Twoim posiadaniu?
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#9
super zdjęcia
Odpowiedz
#10
(01-20-2017, 12:58 AM)vect0r napisał(a): Czy WSK nadal w Twoim posiadaniu?

Niestety.Nie miałem garażu,stał pod chmurką i po trzech sezonach sprzedałem , póżniej byłby to złom. Takie były wtedy  zabezpieczenia antykorozyjne.
Poza tym córka podrosła i nie mieściła się na trzeciego. Tak się wtedy jeździło.Jak na sprzęt  z tego okresu wyglądał bojowo, ten przedni błotnik zadziornie zadarty,doskonale spisywał się na  bezdrożach,amortyzacja była niezła.Jak na 175 na szosie stówę osiągał z góry i z wiatrem.

(01-20-2017, 08:57 PM)grymaszek napisał(a): super zdjęcia
Dzięki !!
Patyna czasu robi klimat.
No i.........piękne wspomnienia z młodych lat!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości