Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakich zmian oczekujecie w kolejnych wersjach Heist'a?
#1
Po zadanym gdzieś na forum pytaniu o przyszłość motocykla Heist, przyszedł mi na myśl wątek, w którym każdy z miłośników mógłby wypowiedzieć się na temat swojej wizji kolejnej wersji naszego motocykla... Co Wy na to?
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#2
Wtrysk paliwa przede wszystkim!
Odpowiedz
#3
To akurat pewnie nastąpi...

Zmiany w przepisach Unii Europejskiej – czyli co nas czeka w 2017

Nie jestem jednak przekonany, czy idące w pakiecie z wtryskiem dodatki wyjdą rynkowi na zdrowie. Oby tak się stało... Zapraszam do dyskusji w powyższym temacie.
Pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#4
Fajnie jakby w 2017 wszedł do sprzedaży silnik 250 na wtrysku. Zrobiłbym swapa od razu.
Odpowiedz
#5
Dwie sprawy, które zauważyłem i mnie drażnią:
- ładniejsze migacze - metalowa obudowa?
- plastikowa obudowa lampy przedniej - mogła by być niewiele większa i ogarnięta by była elektryka w środku.
Heist 125
Odpowiedz
#6
(11-15-2016, 10:06 AM)dandiulto napisał(a): Dwie sprawy, które zauważyłem i mnie drażnią:
- ładniejsze migacze - metalowa obudowa?
- plastikowa obudowa lampy przedniej - mogła by być niewiele większa i ogarnięta by była elektryka w środku.

Zagadzam się. Te sprawy bardzo mnie nurtują. Prawdę mówiąc, przymierzam się do stopniowej zmiany wszystkich plastików na metal (kierunkowskazy, reflektor, lusterka itp).
Uważam, że to przede wszystkim kwestia estetyki, a na tą nie żałujemy :-)
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#7
Szkoda ,,,ze  nie  ma   kopydła  -  rozruchu   nożnego -  jako   dodatek. W USA  jest w  250 o  ile  się  nie  mylę.W  WSK  przy  rozruchu   na  pych   wskakiwałeś  na  kanapę  -  a  tu  na   trampolinę.
Odpowiedz
#8
Proszę uważnie śledzić forum... ;-)

http://heist.pl/forum/showthread.php?tid=106
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#9
Chyba nie będzie kolejnych wersji. Kupując motor w Lidor, dowiedziałem się że nie będzie silników z wtryskiem w Heist, nie wiem czy produkcja zakończona, czy tylko dystrybucja wstrzymana na Europe, ze względu na nowe przepisy. Może wiecie coś więcej? Dajcie znać.
Odpowiedz
#10
Póki co sprawa dystrybucji toczy się, z tego co mi wiadomo... Tak, czy owak nowe wersje będą na pewno. W najgorszym wypadku bez dystrybucji Eu.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości