Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zębatki akcesoryjne
#1
Serwus!
W ofercie dostępne są trzy zębatki:


Przód 16 zębów
Tył 38 zębów
Tył 39 zębów

Czy mógłbym prosić o szczegółowe objaśnienia w jaki sposób wpływają one na właściwości jezdne?
Pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#2
Na chłopski rozum, większa zębatka z tyłu daje ci krótsze przełożenia więc masz mocniejsze moto ale nie pojedzie już tak samo szybko.
Odpowiedz
#3
No ok, ale ile mają seryjne z przodu i tyłu? Nie mam możliwości sprawdzenia tego teraz. Zastanawiałem się bowiem, po co tyle opcji... Może trochę źle się wyraziłem... Chyba, że ta jedna to seria.
No i pytanie, czy w razie zmiany zwiększającej prędkość maksymalną, doświadczamy odczuwalnego spadku mocy? 
Pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#4
Pytanie co do odczuć pozostaje, natomiast w kwestii liczby zębów - polecam załącznik :-)


Załączone pliki Obrazki
   
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#5
Nie wiem czy te liczby są ok.
Na tabliczce znamionowej u mnie jest:
T15 i T38


Załączone pliki Obrazki
   
Heist 125
Odpowiedz
#6
Słusznie. Najpewniej to dane dla 250-tki. Zerknę na swoją tabliczkę.
Pozdrawiam.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#7
Dziwne że w ofercie nie ma tej zębatki 41.
Odpowiedz
#8
Może nie ma jej, jako standardu dla 250-tki... Poczekamy na komentarz specjalistów.
Pozdrawiam!
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#9
Przy przeglądzie 1000 chyba skusze się na przód:

http://sklep.motomoto.pl/HEIST125/5783-Z...zebow.html

czyli słabsze przyśpieszenie i większa prędkość maks
Heist 125
Odpowiedz
#10
Też o tym myślałem. Choć mówiąc szczerze chciałbym porozmawiać z kimś, kto już ten manewr wykonał...
Pozdrawiam.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości