Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kierownica "Window"
#21
Ronin, Ty kupiłeś Heist'a Pana Piotra?
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#22
Ronin mógłbyś wysłać mi zdjęcie miejsca macowania tej kiery chciałbym zobaczyć czy mocowania sa dwa po boku czy jedno na środku z góry dzieki
Odpowiedz
#23
(02-23-2017, 11:19 PM)vect0r napisał(a): Ronin, Ty kupiłeś Heist'a Pana Piotra?

Nie mogłem przeżyć , że jeden z pierwszych 250 w Polsce leci z ceną.Brat wyjechał do Londynu zarabiać na motocykl,ijuż upatrzył sobie Royal Enfielda(obecnie produkowanego w Indiach)- ale cena i przewóz,z papierami wyszedłby ok 5 tys funtów.
Przyznam,ze niska cena zawsze budzi obawy , ale okazało się że Piotr Piskozub to perfekcjonista-wszystkie przeglądy, modyfikacje w salonie Harleya.
Niestety zdążyłem go tylko odpalić,pięknie brzmi.Został  w Krakowie, dlatego ,śni mi się pierwsza jazda.
Inna sprawa czemu sąsiedzi - Słowacy i  Czesi dawno mają 250 a u nas ?

(02-23-2017, 11:30 PM)zielony078 napisał(a): Ronin mógłbyś wysłać mi zdjęcie miejsca macowania tej kiery chciałbym zobaczyć czy mocowania sa dwa po boku czy jedno na środku z góry dzieki

Nie mam  go przy sobie, ale  jak pamiętam -mocowana  normalnie -  zobacz na zdjęciu w dziale sprzedam.
Odpowiedz
#24
a masz wycenę tej przeróbki może zeczywiscie lepiej oddać moto w ich ręce niż samemu dzialac
Odpowiedz
#25
(02-23-2017, 11:41 PM)zielony078 napisał(a): a masz wycenę tej przeróbki może zeczywiscie lepiej oddać moto w ich ręce niż samemu dzialac

(02-23-2017, 11:43 PM)ronin napisał(a):
(02-23-2017, 11:41 PM)zielony078 napisał(a): a masz wycenę tej przeróbki może zeczywiscie lepiej oddać moto w ich ręce niż samemu dzialac

Na rachunku było bodaj 1200-ale miał zmianę błotnika, tablicy na boczną, Napinacz łańcucha i malowanie . Nie dam głowy za co była ta cena  a nie mam przy sobie papierów. W Każdym razie- jak pisał przy samodzielnej przeróbce coś mu się  posypało- i tak musiał dać do salonu.Czy do Harleya- to już kwestia kasy.
Odpowiedz
#26
Odradzam ze względów cenowych. Polecam Pszczynę.
Ronin - bardzo się cieszę :-)
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#27
to nie tak strasznie rzeczywiscie waro pomyśleć o salonie dzięki za info
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości