Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprężyny do siodła
#11
Prawdę mówiąc sam zainteresowałem się tą sprawą. Jeżdżę coraz więcej i może faktycznie sprężyny pod moją wagę byłyby lepsze? Dwa pytania zatem: po pierwsze - czy można mniej więcej określić, na jaką wagę przewidziane są sprężyny seryjnie montowane? Pozwoli to jak sądzę ocenić, czy różnica będzie odczuwalna. Druga sprawa: jeżeli to możliwe, prosimy o wycenę takich dobranych indywidualnie sprężyn.
Dziękuję, pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#12
proszę zatem podać na jaką wagę / kolorystyka - a zwrotnie podam ich koszt. Mail do nas: biuro@ccw.com.pl

A jeszcze ważne - proszę pamiętać, że w tym wypadku chodzi o komplet w przeciwnym "spinie" - zatem będą stabilniejsze i lepiej trzymały siedzenie - więc waga / twardość to nie wszystko...

Pozdrawiam
Odpowiedz
#13
Mail wysłany, dziękuję :-)
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#14
Ode mnie mail również poleciał Uśmiech
Odpowiedz
#15
Sprężyny 75-80kg są dostępne?
Odpowiedz
#16
Postaram się przypomnieć o tej sprawie... Jakoś się wątek zagubił.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#17
Może tańszym rozwiązaniem Waszego problemu, by było zamówienie w zakładzie zajmującym się produkcją, w Katowicach jest na pewno sporo takich firm np. http://www.spretech.com.pl/zamow_std,spr...zkowe.html
Odpowiedz
#18
witam mam pytanie do Błażej lidor lub cleveland Polska potrzebuje sprężyn chromowanych na wczoraj do wagi 100kg na kiedy mogli byście mi to ogarnąć i za lie ?
Odpowiedz
#19
(02-23-2017, 09:46 PM)zielony078 napisał(a): witam mam pytanie do Błażej lidor lub cleveland Polska potrzebuje sprężyn chromowanych na wczoraj   do wagi 100kg na kiedy mogli byście mi to ogarnąć i za lie ?

Witam

Muszę przyznać, że zawaliłem z tymi sprężynami - Pan Michał z forum poganiał mnie ostatnio w tym temacie i mam obiecane 3-4 komplety do środy 1.03.2017 - będą na 2-3 przedziały wagowe, cenę podam w ciągu 2-3 dni, i będziemy mieć je też na targach motocyklowych w Warszawie, na które serdecznie wszystkich zapraszam !

Jeszcze raz przepraszam za to opóźnienie w temacie sprężyn !

Wojciech Hause / Cleveland
Odpowiedz
#20
Znakomicie. Zatem sprawa jasna. Sam jestem chętny. Dziękujemy, pozdrawiam!
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości