Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIII CUSTOM FESTIWAL
#1
VIII MISTRZOSTWA POLSKI MOTOCYKLI CUSTOMOWYCH odbędą się w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich 6-9 kwietnia 2017r. Warto byłoby coś podejrzeć  Uśmiech
http://custompress.pl/custom-festival-2017/
Odpowiedz
#2
Pysznie! Biorąc pod uwagę, że wybieram się w marcu na targi do Warszawy, nie dam rady pojechać również do Poznania... Koledzy, proszę wybrać delegata ;-)
Gdyby ktoś był, prosimy o zaznaczenie obecności forum na targach i oczywiście relację choćby fotograficzną!
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#3
(02-19-2017, 08:38 PM)vect0r napisał(a): Pysznie! Biorąc pod uwagę, że wybieram się w marcu na targi do Warszawy, nie dam rady pojechać również do Poznania... Koledzy, proszę wybrać delegata ;-)
Gdyby ktoś był, prosimy o zaznaczenie obecności forum na targach i oczywiście relację choćby fotograficzną!

ok,
zgłaszam się na ochotnika.
jeśli nie nastąpią nieprzewidziane przeszkody, to będę na targach.
może spotkam kogoś jeszcze z forumowiczów?...
Odpowiedz
#4
Super! W takim razie czekamy na foto-relację!
Pozdrawiam.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#5
rick_d mam nadzieję, że grafik dopięty i targi nie wypadły z kalendarza? Termin już blisko... :-)
Pozdrawiam.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#6
no i lipa, nie dotrę na targi...
może koledzy z Lidora nas zareklamują?
pozdrawiam,
Odpowiedz
#7
Nie chciałem zapeszać mojego pobytu na festiwalu w Poznaniu, więc nic nie pisałem na forum o zamiarze odwiedzenia targów. Na początek chciałem Wam pokazać motor który przykuł moją uwagę od razu jak go zobaczyłem, tym bardziej że to Jawa, byłem mile zaskoczony.


Załączone pliki Obrazki
                       
Odpowiedz
#8
Dzięki! Faktycznie piękna maszyna. Wizualnie ma wiele wspólnego z Heistem :-)
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#9
Biegi w manetce?
Odpowiedz
#10
nie zwróciłem uwagi niestety, ale z lewej strony jest dźwignia jakby od biegów. A nie byłoby trzeciej linki z prawej strony kierownicy jak by była tam zmiana biegów?

Było też sporo Harley Davidson a to jeden z nich


Załączone pliki Obrazki
           
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości