Forum heist.pl

Pełna wersja: VIII CUSTOM FESTIWAL
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
VIII MISTRZOSTWA POLSKI MOTOCYKLI CUSTOMOWYCH odbędą się w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich 6-9 kwietnia 2017r. Warto byłoby coś podejrzeć  Uśmiech
http://custompress.pl/custom-festival-2017/
Pysznie! Biorąc pod uwagę, że wybieram się w marcu na targi do Warszawy, nie dam rady pojechać również do Poznania... Koledzy, proszę wybrać delegata ;-)
Gdyby ktoś był, prosimy o zaznaczenie obecności forum na targach i oczywiście relację choćby fotograficzną!
(02-19-2017, 08:38 PM)vect0r napisał(a): [ -> ]Pysznie! Biorąc pod uwagę, że wybieram się w marcu na targi do Warszawy, nie dam rady pojechać również do Poznania... Koledzy, proszę wybrać delegata ;-)
Gdyby ktoś był, prosimy o zaznaczenie obecności forum na targach i oczywiście relację choćby fotograficzną!

ok,
zgłaszam się na ochotnika.
jeśli nie nastąpią nieprzewidziane przeszkody, to będę na targach.
może spotkam kogoś jeszcze z forumowiczów?...
Super! W takim razie czekamy na foto-relację!
Pozdrawiam.
rick_d mam nadzieję, że grafik dopięty i targi nie wypadły z kalendarza? Termin już blisko... :-)
Pozdrawiam.
no i lipa, nie dotrę na targi...
może koledzy z Lidora nas zareklamują?
pozdrawiam,
Nie chciałem zapeszać mojego pobytu na festiwalu w Poznaniu, więc nic nie pisałem na forum o zamiarze odwiedzenia targów. Na początek chciałem Wam pokazać motor który przykuł moją uwagę od razu jak go zobaczyłem, tym bardziej że to Jawa, byłem mile zaskoczony.
Dzięki! Faktycznie piękna maszyna. Wizualnie ma wiele wspólnego z Heistem :-)
Biegi w manetce?
nie zwróciłem uwagi niestety, ale z lewej strony jest dźwignia jakby od biegów. A nie byłoby trzeciej linki z prawej strony kierownicy jak by była tam zmiana biegów?

Było też sporo Harley Davidson a to jeden z nich
Stron: 1 2