Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pas zamiast łańcucha?
#1
Co Wy na to?

[Obrazek: e5acbfd7430cf66amed.jpg]

[Obrazek: 91f872da9e93cbb7med.jpg]

[Obrazek: 40ac6029784df6d1med.jpg]

źr. CCWIndonesia
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#2
Pasek jak najbardziej spoko. Uśmiech
Odpowiedz
#3
Bardzo mi się podoba. Ciekawe jak to jest z napinaniem...
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#4
Pewnie tak samo jak z łańcuchem, czemu miało by być inaczej?
Odpowiedz
#5
Miałem raczej na myśli to, że z łańcuchami w Heist'ach bywają kłopoty.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#6
W sensie? Bo mi się jeszcze nic o uszy nie obiło?
Odpowiedz
#7
Jeden przykład jest na naszym forum. Z polskich użytkowników wiem o jeszcze jednym. A i u Riders'ów odbiło mi się o uszy.

http://heist.pl/forum/showthread.php?tid=67
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#8
No cóż - przesiadłem się z łańcucha (Heist) na sprzęt z napędem paskowym i to jest różnica jak między niebem a ziemią (a raczej ziemią a niebem - w tej kolejności). Pasek jest w zasadzie BEZOBSŁUGOWY. Żadnych luzów, żadnego smarowania, brudzenia spodni smarem w czasie jazdy, etc. Jeśli ta konwersja jest w znośnych pieniądzach, to szczerze polecam!
Odpowiedz
#9
Tak też pomyślałem. Póki co, to temat dość egzotyczny w motocyklach Heist, ale na pewno wart zgłębienia.
Dzięki za radę :-)
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości