Forum heist.pl

Pełna wersja: Heist md824m.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Motocykl przerabiałem sam, wg własnego pomysłu...Uśmiech teraz czas na przetestowanie modyfikacji
Proszę o zbliżenie na wydech i listę wszystkich modyfikacji. Wygląda super!

Ps. Pozwoliłem sobie edytować wątek - przeniosłem do odpowiedniego działu.
A ja znów poproszę o info na temat kierownicy. Jakoś niestandardowo wygięta... Do czego mocowałeś tylne światło stop?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Lista modyfikacji:
-opona przód shinko 777 biały rant 90/90/21
- opona tył Michelin pilot Activ 130/70/18- inne prowadzenie, bardziej kołysze na boki, lepiej wchodzi w zakrętyOczko
- zdemontowany przedni blotnik
- kierunkowskazy zmienione na czarne aluminiowe plus uchwyty na przód
w lampie nowa instalacja na H4 i postojówkę led- kupiłem gotowca...duuuzo lepiej świeci
wydech standard, ścięty w 3/4 długości plus bandaż dało fajne brzmienie..Uśmiech
- lusterka w kierownice 22 cale plus manetki silikonowe, wykorzystałem rol gaz od starej manetki
- światło pozycyjne i stop led tuż za siedzeniem zamocowane w błotniku
- kierownica 7/8 cala typu cafe racer ustawiona w dół dało fajny efekt wg. mnie
- ściąłem tylny błotnik do wysokości starego mocowania( jakies 10-15 cm) lampy a w to miejsce tylko rejestracja na płasko

ps.
nowe fotki podeślę w najbliższym czasie...Uśmiech)) pozdrawiam
Lista robi wrażenie
Czekamy na nowe zdjęcia! Gratuluję


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
w słoneczny majowy dzień...Uśmiech
md824m, czy mógłbym prosić o szczegóły tych filtrów?

EDIT: Tak sobie spoglądając na zdjęcie jak wygląda Twoja pozycja przy tej kierownicy... mocno jesteś pochylony? Bo nie dość, że kiera jest niżej to wysunięta nieco do przodu.
Pozycja przyzwoita na bobber, wiadomo zmienia się charakter motocykla.  Główny Filtr to K&N

pozycja lekko do przodu
Dzięki. Ja też właśnie dlatego zmieniłem kierę i odsunąłem siodło do tyłu by wymusić nieco pochyloną do przodu pozycje. Czy przy wymianie tego mniejszego filtra zlikwidowałeś skraplacz?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Tak to atrapa, tam zbierają się zanieczyszczenia- po tej modyfikacji bezobsługowyUśmiech
Stron: 1 2