Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszystkich
#1
Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Właśnie zamówiłem Heista 125 i obiecano mi że w sobotę będzie stał w garażu w Słupsku. Doświadczenie z motocyklami mam marne, ale widząc ten sprzęt poczułem szybsze kołatanie serca... i tak oto postanowiłem dołączyć do tego forum.

Mam nadzieję, że radocha będzie nieziemska Oczko
Odpowiedz
#2
Oj będzie! Serwus, witamy serdecznie!
Miło nam, że mamy kolejnego "zakochanego" w naszym gronie!
Zapraszamy do udzielania się na forum, wykorzystywania i powiększania jego zasobów!
Pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#3
I jak tam? Dotarł?
Pozdrawiam!
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#4
Tak. Chłopaki z Gdańska przygotowali motocykl całkiem szybko. Zmienili wydech na Kalińskiego, zamontowali sakwę, podregulowali i przywieźli do garażu.

Niestety nie miałem jeszcze czasu, żeby pojechać dalej niż na stację benzynową Oczko Ale oczy i uszy już nacieszyłem i jestem zadowolony z zakupu Duży uśmiech
Odpowiedz
#5
Znakomicie. Czekamy na pierwsze relacje, zdjęcia, a ja osobiście na film z Kalińskim - chodzi za mną...
Pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#6
(10-18-2016, 03:31 PM)vect0r napisał(a): Znakomicie. Czekamy na pierwsze relacje, zdjęcia, a ja osobiście na film z Kalińskim - chodzi za mną...
Pozdrawiam
Vect0r.

Bez filmiku gwarantuje Ci, że mozesz go śmiało wstawić Cwaniak . Brzmi bardzo rasowo i bez porównania z innymi wydechami. Podjęcie decyzji, żeby go wstawić, zajęło mi 2 sekundy. Wystarczyło odpalenie heista na tym wydechu i wiedziałem, że to jest to.
Odpowiedz
#7
Tak też sądzę. Jednak wizualnie bardziej pasuje mi Frimeline. Pewnie w końcu go kupię. Bardzo proszę, abyś w wolnej chwili w dziale Heist coustom założył temat i wyrzucił kilka zdjęć, oraz filmik. Byłoby super!
Dziękuję, pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości