Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup naszywek CCW Tha Raiders
#1
Ostrzeżenie 
Szanowni Państwo!
Niniejszym ogłaszam akcję zakupu naszywek CCW Tha Raiders. Naszywki widnieją na stornie internetowej:
http://www.ccwthariders.com/s-t-o-r-e.html

Występują dwa rozmiary: 3,5, oraz 10 cali. Po wstępnych ustaleniach Bryan Patrick wycenił przesyłkę do Polski na około 11$ (w zależności od ilości zamówionych sztuk), same naszywki zaś, odpowiednio do rozmiaru na 6$ i 17$.

Z przyjemnością zajmę się organizacją całości. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, uprzejmie proszę o zarejestrowanie się na forum Heist.pl (http://heist.pl/forum/), następnie dopisanie się w temacie: Zakup naszywek CCW Tha Raiders - proszę o określenie które z oferowanych naszywek Państwa interesują, oraz w jakiej ilości. 
Akcję będziemy prowadzić do 16.10.16. W tym dniu zamkniemy zapisy i podzielmy koszty przesyłki na zadeklarowaną liczbę kupujących. Następnie podam na forum nr konta do wpłaty. Po otrzymaniu wpłaty od wszystkich zadeklarowanych chętnych, złożę zamówienie za pośrednictwem kolegi Bryana, które jak podejrzewam będzie zrealizowane w ciągu kilku tygodni.
Serdecznie zapraszam, pozdrawiam
Michał Jaśnikowski „Vect0r”


Załączone pliki Obrazki
   
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#2
Dla mnie 1 x 3,5 cala i 1 x 10 cali.
Peter Diabeł Heist 125, Goleniów
Odpowiedz
#3
Z przyjemnością!
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#4
Ja także poproszę. Tak jak Peter:
1 x 3,5 cala i 1 x 10 cali
Heist 125
Odpowiedz
#5
Przyjąłem :-)
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#6
Przypominam, że do końca zapisów pozostał tydzień!!!
Pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#7
Zamawiam 2 szt. tych 3,5 cala
Odpowiedz
#8
Oczywiście :-)
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#9
Witam serdecznie!
Ostateczna wycena ze strony Briana to:
- 10” naszywka  - 17,50$
- 3,5” naszywka - 5$

Przyjmuję kurs dolara 3,9 PLN (http://www.bankier.pl)

Koszty wysyłki były z tego wynika nieco niedoszacowane i wynoszą:
- 6$ wysyłka z fabryki do Briana
- 22,25$ od Briana do mnie
W sumie wysyłka 28,25$, jako że jest czterech chętnych kwota na głowę to 7$.

Uprzejmie proszę o przelanie do 7 dni następujących kwot:

- Peter: 17,50$+5$+7$= 29,5$ = 115 PLN
- dandiulto: 17,50$+5$+7$= 29,5$ = 115 PLN
- gregor: 5$+5$+7$= 17$ = 66 PLN

Numer konta:
PEKAO:
64 1240 4357 1111 0010 4309 4263


Wszelkie pytania zadajemy w tym temacie. Brian zaznaczał, że całość operacji może zająć kilka tygodni.
Dziękuję, pozdrawiam i czekam z niecierpliwością
Vect0r.

Ps. Po wykonaniu przelewu proszę dać znać w tym temacie, dziękuję.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#10
Przelane Uśmiech
Peter Diabeł Heist 125, Goleniów
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości