Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja I ZLOTU MOTOCYKLI HEIST - 2017
#1
Hello !

Jak wiecie z książek gwarancyjnych modelu Heist - I TY JESTEŚ CLEVELAND ! - chcielibyśmy by nie było to "puste" hasło

W 2017 roku planujemy zorganizowanie zlotu właścicieli / miłośników modelu HEIST, ale najpierw chcielibyśmy poznać czy w ogóle jesteście tym zainteresowani ?

Dajcie znać co o tym myślicie ?

CLEVELAND POLSKA
Odpowiedz
#2
Jestem za! To bardzo ciekawa inicjatywa nad którą już od jakiegoś czasu myślę. Problemem jak zwykle będzie nie tyle data, ile miejsce...
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#3
Oczywiście za!
Heist 125
Odpowiedz
#4
Uśmiech 
Kolejny ZA!
Postaram się przytoczyć w dowolne miejsce w Polsce Oczko
Peter Diabeł Heist 125, Goleniów
Odpowiedz
#5
(09-02-2016, 09:13 AM)CLEVELAND POLSKA napisał(a): Hello !

Jak wiecie z książek gwarancyjnych modelu Heist - I TY JESTEŚ CLEVELAND ! - chcielibyśmy by nie było to "puste" hasło

W 2017 roku planujemy zorganizowanie zlotu właścicieli / miłośników modelu HEIST, ale najpierw chcielibyśmy poznać czy w ogóle jesteście tym zainteresowani ?

Dajcie znać co o tym myślicie ?

CLEVELAND POLSKA

Perfektní nápad. Přijedu na sraz i za daleké Opavy.

(09-03-2016, 10:57 PM)Peter napisał(a): Kolejny ZA!
Postaram się przytoczyć w dowolne miejsce w Polsce Oczko

Jindřich
Jsem pro. Přijedu až z daleké Opavy, na svém stroji HEIST 250 Duży uśmiech
Odpowiedz
#6
Możliwe, że będzie to jedyna 250-tka w całym polskim towarzystwie ;-)
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#7
Popieram . Taki Zlot to będzie fajna impreza.
Odpowiedz
#8
Tylko podać datę i miejsce Uśmiech
Odpowiedz
#9
(09-02-2016, 09:13 AM)CLEVELAND POLSKA napisał(a): Hello !

Jak wiecie z książek gwarancyjnych modelu Heist - I TY JESTEŚ CLEVELAND ! - chcielibyśmy by nie było to "puste" hasło

W 2017 roku planujemy zorganizowanie zlotu właścicieli / miłośników modelu HEIST, ale najpierw chcielibyśmy poznać czy w ogóle jesteście tym zainteresowani ?

Dajcie znać co o tym myślicie ?

CLEVELAND POLSKA

Super propozycja myślę że znajdą się chętni Pozdrawiam Tomas1965
Odpowiedz
#10
(03-28-2017, 07:08 PM)Tomas1965 napisał(a): Super propozycja myślę że znajdą się chętni Pozdrawiam Tomas1965

Zapraszam do lektury wątku:

http://heist.pl/forum/showthread.php?tid=125

Pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości