Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sezon otwarty?
#1
Może lepiej zapytam, czy w ogóle go zamykaliście ;-)
Ja już przebieram nogami. Poprzedni rok ze względów niezależnych od moich chęci (sporych) był marny. Mam nadzieję nadrobić to w najbliższym sezonie.
Pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#2
Poprzedni sezon był dla mnie też marny. Pogoda była mocno deszczowa i sobie odpuszczałem. W ostatni weekend widzialem już pierwsze motocykle na ulicach. Mój start pewnie bedzie gdzieś w kwietniu, a musze jeszcze zrobić pierwszy przegląd do dowodu rejestracyjnego.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#3
Wczoraj wyciągnąłem moto z garażu i próbowałem rozruszać niestety nie zagadał. Na noc do ładowania, dziś po południu kolejne próby. Muszę zrobić przegląd do dowodu rejestracyjnego ale najpierw błotniki. Jak żyjecie w tych trudnych czasach?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#4
Ja ładuję co jakiś czas w zimie.
Co z błotnikami?
Ja pracuję w szpitalu, zatem raczej bida...
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#5
Jeżdżę bez więc przeglądu bez nich nie przejdę. A sam nie podejmę się skrócenia więc muszę zlecić. Warsztat mam już wybrany tylko musze tam dojechać i pogadać z fachowcem.

To trzymaj się i dużo zdrowia.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#6
Nie prościej kupić krótkie? Może nawet taniej...
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#7
Mam krótki do przodu.
Odpowiedz
#8
Mocowanie tablicy mam z boku wiec i tak tylny trzeba by było przerobić i uciąć zaczepy do tablicy. Na froncie mam 18 calową felgę wiec błotnik trzeba poszerzyć, dopasować.

Dziś po ładowaniu akumulatora zagadał do mnie od razu "moto językiem".

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

(04-06-2020, 07:49 PM)grymaszek napisał(a): Mam krótki do przodu.
Szeroki czy wąski?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#9
A co są szersze i węższe blotniki? Pytam o to bo raz mialem nieprzyjemność jechać podczas deszczu i mój przedni blotnik super zbierał wodę z koła a następnie pięknym siurem lał prosto w moje nogi. Tak z obydwy stron. Jakby ktoś dwoma węzami ogrodowymi celował mi prosto w nogi. Jechałem tylko pare kilometrów a buty miałem pełne wody.
Odpowiedz
#10
Oryginalne koło przednie to 21" (wąskie). Kilka osob na forum ma z przodu 18" czyli takie jak z tyłu i wtedy lepiej wygląda błotnik szerszy. Nie ma swobodnie dostępnego i trzeba zrobić coś na wymiar.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości