Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sisibar i kilka przeróbek
#1
Witam posiadaczy Heistów, chciałem się pochwalić sisibarem własnej produkcji (garażowej) jak na prawdziwego bobbera przystało trzeba coś w garażu dorobić. Przy okazji skróciłem błotnik inną lampkę wstawiłem do maszynki bardziej pod styl.      kawałek skory dorobiłem na błotnik taki PAD żeby nie rysować błotnika podczas wożenia worka czy plecaka na sisibarze.    
Odpowiedz
#2
Super gratulacje naprawdę wygląda rewelacja to co zrobione samemu jest najlepsze i daje najwięcej satysfakcji duch heista


Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#3
Dobra robota, fajnie to wygląda.
Odpowiedz
#4
Super sprawa. Gratulację z wykonania. Czemu ten kawałek skóry nie jest przyklejony równo na środku? Jakiś specjalny cel takiego zamysłu?
Odpowiedz
#5
(04-18-2019, 07:41 AM)Koziołek napisał(a): Super sprawa. Gratulację z wykonania. Czemu ten kawałek skóry nie jest przyklejony równo na środku? Jakiś specjalny cel takiego zamysłu?

Jest kąt zdjęcia troszeczkę przekłamuje.. wczoraj wstawiłem do maszynki nową sakwę od SAKO podobną do tej dedykowanej dla Heista zrobie fotke wstawie.. mocowanie boczne + oświetlenie tablicy tez zrobiłem sam. Teraz są fajne patenty ledy w śrubach fajna sprawa u mnie wystarczyła taka jedna i tablica w nocy w całości oświetlona.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości