Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osłona łańcucha
#11
No w moim przypadku chodziło przede wszystkim o zachowanie charakteru wnętrza - czyli oryginalnego radia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#12
(10-18-2018, 09:43 AM)dooddie napisał(a): patryk78 - przedmioty wykonane samemu nadają charakter indywidualny, więc jeśli kiedyś się spotkamy na drodze poznasz mnie po tej osłonie Oczko.
vect0r - ja w swoim aucie wywaliłem radio i wstawiłem w to miejsce tablet. Możliwości wykorzystania wzrosły 5-6 razy lub więcej, praktycznie ogranicza nas tylko wyobraźnia.
Zbliża się sezon zimowy więc planuje zrobić wskaźnik paliwa, co z tego wyjdzie to zobaczę na wiosnę.
Pozdrawiam
Wskaźnik paliwa na bazie rurki/wężyka na boku baku czy co bardziej zaawansowanego?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#13
(10-21-2018, 08:59 PM)Koziołek napisał(a): [quote pid='1635' dateline='1539848589']
Wskaźnik paliwa na bazie rurki/wężyka na boku baku czy co bardziej zaawansowanego?

[/quote]
Wskaźnik na bazie rurki to fajna sprawa, ale zrobiłem przymiarkę do tradycyjnego wskaźnika. Taki mam i chyba go wykorzystam. Minus to odczytanie numerów  z tabliczki przy przeglądzie.
Pozdrawiam
Dooddie

       
Odpowiedz
#14
Jak podpinasz i jak wpiąłeś sondę do baku?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#15
(10-22-2018, 01:09 PM)Koziołek napisał(a): Jak podpinasz i jak wpiąłeś sondę do baku?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Na razie przymierzyłem wskaźnik paliwa. Co do czujnika paliwa to dopiero się zastanawiam jak to ugryźć, gdyż trzeba wiercić dziurę w baku, a to mnie trochę przeraża. Podłączenie to banalna sprawa, w wskaźniku wychodzą 3 kabelki plus, masa i sygnał. W czujniku są dwa kable masa i sygnał. Sygnałowe łączymy ze sobą, masa do masy motoru, a plus po stacyjce.
Odpowiedz
#16
(10-22-2018, 02:37 PM)dooddie napisał(a):
(10-22-2018, 01:09 PM)Koziołek napisał(a): Jak podpinasz i jak wpiąłeś sondę do baku?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Na razie przymierzyłem wskaźnik paliwa. Co do czujnika paliwa to dopiero się zastanawiam jak to ugryźć, gdyż trzeba wiercić dziurę w baku, a to mnie trochę przeraża. Podłączenie to banalna sprawa, w wskaźniku wychodzą 3 kabelki plus, masa i sygnał. W czujniku są dwa kable masa i sygnał. Sygnałowe łączymy ze sobą, masa do masy motoru, a plus po stacyjce.
Myślałem, że coś mniej inwazyjnego... i bardziej plug and play. Czekam zatem na relację i postępy.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości