Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie Heistów w ramach Biwaku Knyszyńskiego 10-12.08.2018
#1
Nie zapowiadałem oficjalnie zlotu, między innymi dlatego, że z przyczyn organizacyjnych Koledzy z Polkomu nie mogą nam towarzyszyć. Tak, czy siak chciałbym przypomnieć o odbywającym się niebawem Biwaku Knyszyńskim i zaprosić wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa i przyjazdu na Heistach rzecz jasna... Ci którzy byli w zeszłym roku mam nadzieję potwierdzą, że było fajnie, a z racji tego, że nas przybywa - liczę na nowe twarze :-)

Serdecznie zapraszam i polecam lekturę strony Biwaku. Znajdziecie tam wszystkie niezbędne szczegóły!
Pozdrawiam
Vect0r.

www.biwakknyszynski.pl
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#2
Czesc w Jaworznie jest nas trzech pogadamy z chłopakami i dam znać super będzie się spotkać w większym gronie.
Odpowiedz
#3
Zapraszam. Zerknij proszę na stronę Biwaku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#4
Jest szansa na wyjazd!! Piękne miejsce, wspaniali ludzie ,mocna muzyka.Chce się wracać- jeśli mogę...Pozdrawiam!!!
Odpowiedz
#5
Dziękujemy za miłe słowa!!! Zapraszamy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości