Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wycieczka po Jurze
#1
Witajcie
A ja mam propozycję małej niedzielnej przejażdżki po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Temat jest niezobowiązujący, ponieważ i tak tam sobie śmigam, w grupie jednak jest przyjemniej Cwaniak
Propozycja to około 90 km. Spotkanie w Poraju, później: zamek w Olsztynie, Brama Twardowskiego, Czarcie (diabelskie) mosty, Góry Gorzkowskie, zamek Bobolice (kawka) zamek Mirów, powrót przez Zarki 
do Poraja (obiad).
Termin podam w najbliższym czasie-na razie jest kiepska pogoda i muszę motorek oddać na przegląd do Katowic, ale później już nie ma przeszkód.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Witam
Wszystko gotowe.
Możemy jechać w niedzielę 8 lipca- pogoda ma być ok.
Proponuję spotkanie na parkingu zajadu "Jaś i Małgosia" w Poraju o 10.30 wyjazd 11.00
Proszę ewentualnych chętnych o wiadomości na PW
Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Niestety jestem daleko wtedy. Ale bardzo proszę - niezależnie od liczby uczestników o dokumentacje fotograficzna!
Pozdrawiam i życzę szerokiej drogi!!!
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#4
(07-04-2018, 07:58 PM)olek_organista napisał(a): Witam
Wszystko gotowe.
Możemy jechać  w niedzielę 8 lipca- pogoda ma być ok.
Proponuję spotkanie na parkingu zajadu "Jaś i Małgosia" w Poraju o 10.30 wyjazd 11.00
Proszę ewentualnych chętnych o wiadomości na PW
Pozdrawiam

Prognoza na więcej niż 3 dni to wróżbiarstwo!!! Tak stało się i tym razem w niedzielę wbrew wcześniejszym zapowiedziom mają być burze. Mylę, że przełożymy ten wyjazd na kolejną niedzielę       15 lipca, może się uda.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
Witam kolegę może uda nam się spotkać na pikniku w sierpniu możemy wybrać się razem z Jaworzna jest nas trzech ty czwarty może jeszcze ktoś będzie miał ochotę większą grupą się wybierzemy ja muszę pogadać jeszcze z chłopakami pozdrawiam Marcin.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości