Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mały zlocik na śląsku
#1
Witam
Widzę że na Ślasku coraz wiecjej jedzi heist-ów może jakiś mały zlocik.
Możemy spotkać się  pod Cruiser shop-em pogadać wymienić poglądy a potem gdzieś pojechać razem.
Co wy na to są jacyś chętni?  Ja z kumplem jesteśmy chętni na takie spotkanie wymianę doświadczeń.


Załączone pliki Obrazki
   
Odpowiedz
#2
(05-02-2018, 08:08 PM)Tyskie napisał(a): Witam
Widzę że na Ślasku coraz wiecjej jedzi heist-ów może jakiś mały zlocik.
Możemy spotkać się  pod Cruiser shop-em pogadać wymienić poglądy a potem gdzieś pojechać razem.
Co wy na to są jacyś chętni?  Ja z kumplem jesteśmy chętni na takie spotkanie wymianę doświadczeń.


Jak zwykle w takiej sytuacji problemem będzie miejsce i czas spotkania. Mnie na ten przykład nie bardzo uśmiecha się jechanie autostradą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#3
Rozumiem ale nie tylko autostrady są w naszym cudownym kraju.
Odpowiedz
#4
(05-03-2018, 08:38 AM)Tyskie napisał(a): Rozumiem ale nie tylko autostrady są w naszym cudownym kraju.


Fakt. Ale do Katowic to jedyna rozsądna droga
Zobaczymy...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#5
Ja tam do kato motorem to nigdy autostradą nie jeżdżę.
Odpowiedz
#6
Ja też z Jaworzna do Katowic motorem czasem dojeżdżam i jak są korki to dużo lepiej się jedzie poboczem autostrady niż przeciska między autami, autobusami i tirami jadąc przez zakorkowane Mysłowice
Odpowiedz
#7
Część z chęcią poznam innych posiadaczy heista i wybiorę się na mały zlocik czy pojeździć . Jestem z Jaworzna dajcie znać jak będziecie chcieli pojeździć na pewno wpadnę pozdrawiam Marcin.

A zdjęcie chyba ze stadniny w Cieszkowicach i rejestracje SJ więc może spotkanie
Odpowiedz
#8
Zrób zbliżenie na tablice rejestracyjne tych motorów. Teraz jestem na urlopie ale jak przyjadę z miłą chęcią posmigamy. To jest nas 3
Odpowiedz
#9
To super jak będziesz to daj znać
Odpowiedz
#10
(07-16-2018, 10:16 AM)Torg1981 napisał(a): To super jak będziesz to daj znać

Wysłałem ci priv ale nie wiem czy działa na forum.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości