Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#1
Witam wszystkich użytkowników. Jestem z okolic Częstochowy i od kilku dni posiadaczem Heista.
Motocykl kupiłem używany z przebiegiem 33 km (No właśnie, - to nie jest błąd), posiada jeszcze rok gwarancji. Ma trochę fajnych taili: wydech Kaliński, fajna kierownica CCW, sakwa, boczne mocowanie tablicy. Teraz zima i czas na moje zmiany, czyli zrobienie osobistego moto.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Witam!
Zachęcam do zamieszczenia zdjęć swojej maszyny w dziale Salon.
Chciałbym zapytać, czy motocykl kupiłeś od któregoś z użytkowników forum?
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#3
Witam, motor z takim przebiegiem był do kupienia w Poznaniu i pasuje do opisu Uśmiech. Życzę dużo zabawy z zimowymi przeróbkami, pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
Kto sprzedawał?
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#5
Lidor miał w komisie
Odpowiedz
#6
A... a znamy właściciela?
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#7
Może olek_organista coś więcej napisze.
Odpowiedz
#8
Dzięki za życzenia. Rzeczywiście moto jest z Poznania i stał w Lidorze chociaż była to usługa grzecznościowa dla właściciela.
Zdjęcia ?- hmm chyba dopiero na wiosnę Cwaniak -już po zmianach.
Mam już zamówione siodło z Vanilla Custom, a w planie jeszcze wysoki sissy bar i oklejenie zbiornika, a jak to wszystko wyjdzie, zobaczymy  Uśmiech.
Pozdrawiam wszystkich

ps. słabo jeszcze się poruszam po forum wiec mam nadziej, że wybaczycie.
Odpowiedz
#9
Cześć,

miałem w swoim Heist'cie sissy bar, IMO nie wyglądało to zbyt korzystnie i była to pierwsza rzecz, której pozbyłem się z motocykla Oczko
Odpowiedz
#10
Zdjęcie 
(12-11-2017, 10:41 AM)ravestation napisał(a): Cześć,

miałem w swoim Heist'cie sissy bar, IMO nie wyglądało to zbyt korzystnie i była to pierwsza rzecz, której pozbyłem się z motocykla Oczko

No nie wiem, ja chcę zrobić taki jak na foto, nie jest to heist ale moim zdaniem wygląda ok


Załączone pliki Obrazki
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości