Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszystkich
#1
Witam wszystkich forumowiczów, trafiłem na to forum ponieważ jestem zainteresowany zakupem Heista 125 ccm, muszę jeszcze oczywiście trafić do jakiegoś sklepu gdzie będę mógł się przymierzyć. Generalnie oferta firmy wygląda interesująco, a tym lepiej, jak spojrzymy na tło "stodwudziestekpiątek" dostępnych na rynku. Wiecie może czyj jest to silnik? Bo z tego co wiem jest to klon Hondy CG 125 na licencji Lifana, ale chyba nie wszystkie części z tego modelu pasują 1:1?
Odpowiedz
#2
Podaj z jakich okolic jesteś, to może będziesz mógł się przymierzyć do sprzętu kogoś z tego forum. Pozdrawiam (ja Bydgoszcz)
Odpowiedz
#3
Dolnośląskie, okolice Wrocławia, Oława. W niedalekim czasie będę w okolicy Stodoły we Wrocławiu, gdzie jest jeden egzemplarz, zamierzam ich odwiedzić i zobaczyć czy przy moich 190 cm wzrostu będzie mi wygodnie.
Odpowiedz
#4
Cześć flammam. To teraz czekamy aż staniesz się również posiadaczem Heista Duży uśmiech Generalnie silnik jest faktycznie od Lifana. Co do części od Hondy, to pewnie nikt nie testował...bo i chyba nikt nie miał jeszcze problemów z silnikiem Uśmiech
Odpowiedz
#5
Serwus, witamy!
Co do silnika i części zgodzę się, że wszystko pasuje na podstawie profilu Ridersów na FB. Pamiętam rozmowę przy okazji wyrwanego zęba w skrzyni. Poszukam tej rozmowy, jak znajdę to wkleję.
Zachęcamy do zakupu i zapraszamy na forum.
Pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości