Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki kask na Heista?
#11
Wyglądem i ceną podobny bardzo do mojego LS2 :-)
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#12
Są jakieś przepisy nakazujące jazdy w wyłącznie homologowanych kaskach? Czy porostu róbta co chceta.
Odpowiedz
#13
Wydaje mi się że policja może wlepić mandat ale chyba tego nie robią, nie słyszałem żeby ktoś dostał mandat za nieatestowany kask.
Odpowiedz
#14
USTAWA
z dnia 20 czerwca 1997 r.
Prawo o ruchu drogowym
napisał(a):
1.Kierujący motocyklem lub motorowerem oraz osoba przewożona takimi pojazdami są obowiązani używać w czasie jazdy hełmów ochronnych odpowiadających właściwym warunkom technicznym.

2.Przepisu ust. 1 nie stosuje się w odniesieniu do motocykli fabrycznie wyposażonych w pasy bezpieczeństwa.

o! :-)
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#15
A czy są określone w przepisach te właściwe warunki techniczne?
Odpowiedz
#16
Nie znalazłem póki co...
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#17
Najprościej kierować się tym ile twoja głowa jest dla ciebie warta Uśmiech
Odpowiedz
#18
he heUśmiech, no tak będzie najlepiej
Odpowiedz
#19
Wczoraj odebrałem kask  Bandit  z homologacją zamówiony 08.02.17 w sklepie FC moto (Niemcy).Po zarejestrowaniu od razu 10% rabatu i przesyłka za free DHL.Doszedł 10.02  . Zapłaciłem 480 z groszami. Taki sam na Allegro z dostawą 590 PLN.Zdecydowałem się na homologowany dzięki Wam.Dzięki!!
Odpowiedz
#20
Super. Liczymy na fajne fotki!
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości