Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajcie!
#1
Stary człowiek i może.Jadąc na oparach testosteronu(rok produkcji 1952)zaczyna się żyć wspomnieniami.Mój pierwszy motor WSK-sport,kupiony w 1978 roku, zajeździłem po 3 latach ale zapał tlił się 37 lat.Wtedy zobaczyłem Heista-piękny....Kupiłem latem ub.roku w H-D w Katowicach.Mam na liczniku
3800-km- w tym roku zrobiłem  Bieszczady. Mieszkam  w  Jordanowie- małopolskie.Swoimi doświadczeniami spróbuję  się  podzielić w innym miejscu.
Generalnie  - jest O.K.
Pozdrawiam  !
Odpowiedz
#2
Bardzo nam miło, że do nas dołączyłeś! Zapraszamy serdecznie do dzielenia się wszystkimi przemyśleniami, zasięgania języka w razie kłopotów itd.
Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda się nam wszystkim spotkać na zlocie. Do końca grudnia powinienem ogarnąć temat zlotu i dam znać na forum.
Pozdrawiam raz jeszcze!
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#3
Cześć ronin Uśmiech Opisz trochę swoją wyprawę po Bieszczadach. Ciekaw jestem jak to wyglądało.
Odpowiedz
#4
Hej, jak się heist spisuje na długich trasach?
Odpowiedz
#5
(11-23-2016, 11:19 AM)champion napisał(a): Cześć ronin Uśmiech Opisz trochę swoją wyprawę po Bieszczadach. Ciekaw jestem jak to wyglądało.

Cześć.Przepraszam za opóźnioną  reakcję, ale była  pogoda i musiałem  machać grabiami na  działce.Na razie wrzuciłem parę fotek w dziale foto.Napiszę  jak będę miał  więcej  czasu.

(11-23-2016, 06:24 PM)Luke napisał(a): Hej, jak się heist spisuje na długich trasach?
Cześć.
Jechałem z bratem-on  na suzuki intruderze 125,pod górę  nie wyrabiał  za mną-Po 100 km siadł mu  gaźnik.Wydawało się  że z  wyprawy nici.Ja  też miałem obawy ( naczytałem  się  sporo złych  rzeczy o  chińczykach).Udało  się wynająć  dla  bracha   kawasaki  skuter   125 - i jazda.Jako że był sierpień,upał i późne popołudnie ,jechaliśmy ciupasem 200 km.Heist  nawet  się nie spocił a jego znowu dyszał pod górę.Nie zgubiłem  ani jednej śrubki,chodził  jak zegarek.Teraz tylko dalej!! wrzucam parę foto w innym  dziale .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości