Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okulary do jazdy na motocyklu
#1
Serwus!
Macie może jakieś godne polecenia okulary do jazdy? Myślę o fotochromach, gdyż jeżdżę w kasku bez osłony...
Pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#2
Znalazłem fajne okulary na Allegro, myślę że są godne uwagi szczególnie w kaskach bez osłony lub orzeszkach.Na miniaturce tego nie widac ale mają małe otwory wentylacyjne.To jest mój typ.


Załączone pliki Obrazki
   
Odpowiedz
#3
Wyglądają fajnie. Muszę napisać do Pana Konrada z pszczyńskiego serwisu, gdyż widziałem u niego kapitalne okulary w wersji z i bez fotochromu. Były naprawdę piękne, ale nie zapamiętałem nazwy...
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#4
Jak będziesz wiedział coś więcej o tych okularach to napisz, chętnie zobaczę.
Odpowiedz
#5
Tak w temacie okularów, to moze ktos z was jeździ w okularach korekcyjnych? Ponieważ zwykłe okulary nie są zbyt wygodne pod kaskiem, to zastanawiam się, czy są jakieś specjalnie przygotowane pod motocykle. Ktoś posiada wiedze w tym zakresie?
Odpowiedz
#6
Ostatni sezon przejeździłem w takich okluarach: http://www.bobster.pl/bobster-okulary-sp...-p-21.html - jeźdzę w otwartym kasku i zakładam te okulary do kasu w formie okluarów lub gogli. Mają wkładkę na szkła korekcyjne (którą u siebie mam wypełnioną i założoną) i trzy wymienne szybki w eleganckim etui. Po sezonie pękło mi niestety jedno ucho okularów, ale to bardziej z mojej winy - i jest dostępne jako część zamienna, co dobrze świadczy o producencie.

Z innych walorów uzytkowych - te okulary są uzywane również do zabay z bronią pneumatyczną i paintballem i sa testowane na wytrzymałość przy urządzeniach. Ja przy 110 km/h dostałem jakimś większym owadem (bąk albo osa) centralnie w okluar i nie zostawiło to na nim najmniejszej ryski.

Myślę, że mogę je spokojnie polecić.
Odpowiedz
#7
Dzięki Piotr Uśmiech Chyba też się zdecyduję!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości