Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszty drugiego przeglądu serwisowego (1000 km)
#1
Witam!
Drugi przegląd serwisowy wykonałem w innym niż poprzednio miejscu, a mianowicie w Conrad Motors Accessories w Pszczynie. Co do samych kosztów wypowiem się później. Na początku chciałbym zaznaczyć, że ze świecą szukać tak znakomitego połączenia profesjonalizmu z uprzejmą obsługą! Pan Konrad to człowiek, który nie tylko zna się na tym co robi, ale też z zaangażowaniem odpowiada na wszystkie zadawane pytania (a było ich sporo), wysoką kulturą zaś deklasuje niejednego konkurenta. Słowem - warto!

Wycieczka z uwagi na warunki pogodowe była "przyczepkowa":

[Obrazek: d42d6e34ab280813med.jpg]

Na miejscu (ul. Juliusza Słowackiego 30B Pszczyna) zastaliśmy duży plac manewrowy, ze swobodnym dojazdem. Czysto, schludnie i elegancko:

[Obrazek: 187d31df10fb167cmed.jpg]

Był też firmowy zwierz:

[Obrazek: 83ad1a8b30a57b1bmed.jpg]

Stanowisko serwisowe:

[Obrazek: 7a60f1d0487430acmed.jpg]


[Obrazek: 7d7459b996ad37d7med.jpg]

Co do szczegółów... Wykonanie wszystkich czynności serwisowych dla przebiegu 1000 km, oraz przełożenie kierownicy z seryjnej na Window (bez prowadzenia kabli wewnątrz kierownicy - mimo szczerych chęci średnica 7/8 cala okazała się nieco mała), zamknęło się w kwocie 450 PLN brutto, co było kolejnym miłym zaskoczeniam tego dnia. 

Wszystkim serdecznie polecam Pana Konrada, cieszę się, że do niego trafiłem i zapewniam, że każda potrzeba związana z motocyklem zagna mnie do Pszczyny właśnie.
Pozdrawiam
Vect0r.

Ps. Zapraszam do tematu nawiązującego do wymiany kierownicy - zamieściłem w nim kilka zdjęć.
Kierownica "Window"
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#2
Dzisiaj jestem po 2 przeglądzie gwarancyjnym w serwisie Moto2Fun w Szczecinie.

300 zł na co składało się: wymiana oleju, regulacja luzów zaworowych i kontrola połączeń śrubowych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości