Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup naszywek CCW Tha Raiders
#21
No i stalo się! Wczoraj otrzymałem przesyłkę. Co ciekawe, całość operacji - mam na myśli przesłanie naszywek ze Stanów pod mój adres - trwała niecałe 4 dni! Byłem kompletnie zaskoczony!



[Obrazek: 16ea9c9ea6040d06med.png]


[Obrazek: ecb63c33a2d18fdcmed.jpg]


[Obrazek: 83dbc047cb4373e9med.jpg]




Uprzejmie proszę Kolegów Petera i Dandiulto o wysłanie na PW swoich adresów domowych, abym mógł nadać paczki z zamówionymi naszywkami. Troszkę przeszacowałem koszty. Mam na myśli 5.30$ prowizji PayPal'a i wartość samych przesyłek w Polsce, ale umówmy się, że biorę to na siebie i napijemy się w ramach tego piwka na I Zlocie CCW Raiders Poland w 2017 roku... A o samym zlocie niebawem ;-)


Noście dumnie naszywki, no i rzecz jasna OBOWIĄZKOWO widzę zdjęcia z nimi na forum :-)
Pozdrawiam serdecznie, czekam na adresy (wysyłka na początku przyszłego tygodnia) i do zobaczenia na zlocie!
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#22
Dzięki wielkie za naprawdę ekspresowe załatwienie sprawy. Trzeba przyznać, że Amerykanie sprawili się tip top, zobaczymy jeszcze jak z jakością, ale wierzę, że jest super.
Oczywiście piwny rewanż na zlocie! Czekamy na szczegóły Uśmiech
Peter Diabeł Heist 125, Goleniów
Odpowiedz
#23
Jakość jest zaskakująco dobra. Mam nadzieję, że trwałość również :-)
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#24
No to będzie "Tha Raiders 2017" Uśmiech
Dzięki.
Heist 125
Odpowiedz
#25
Witam, jestem chętny i reflektuję na naszywkę 3,5 cala - 2 sztuki i 10 cali - 1 sztuka. Dziękuję, pozdrawiam, Marian
Odpowiedz
#26
Przyjąłem. Planuję następną akcję na pierwszy kwartał 2017. Dam znać. Pozdrawiam.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#27
Zapraszam również do lektury wątku:

http://heist.pl/forum/showthread.php?tid...347#pid347
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#28
Serwus! Chciałem z przyjemnością ogłosić, iż na finiszu znajduje się organizacja produkcji, sprzedaży i dystrybucji naszywek CCW Tha Riders w Polsce, za zgodą naszych amerykańskich Kolegów rzecz jasna. Podejrzewam, że do 2 tygodni na forum powstanie nowy temat z dokładnym cennikiem i instrukcjami zakupu. Pozdrawiam wszystkich!
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#29
Brawo!
Peter Diabeł Heist 125, Goleniów
Odpowiedz
#30
Zapraszam:

Zakup naszywek CCW Tha Riders - Polska Dystrybucja

Jestem dumy, że ostatecznie we współpracy z Panem Hause udało się zrealizować projekt dystrybucji naszywek w Polsce. Zapraszam do zakupów, w końcu zbliża się zlot!!!
Pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości