Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Napinacz łańcucha
#1
Chciałem podzielić się opinią na temat napinacza łańcucha, który jest dostępny tutaj: http://clevelandspeedshop.com/collection...r-sprocket

[Obrazek: IMG_4236_medium.jpg?v=1437411046]

Decyzję o zakupie podjałem po tym, gdy musiałem wymienić na gwarancji błotnik tylny, ponieważ został on zarysowany przez łańcuch, który się poluzowywał podczas jazdy. Napinacz jest bardzo dobrze wykonany, mocuje się go do ramy za pomocą dwóch torx'ów, który go dociskają - polecam jednak dać trochę kleju pod spód (typu Loctite). Po montażu łańcuch napięty jest ciągle i problem z poluzowywaniem ustąpił. Jedyny minus jest taki, że napinacz pracując wydaje charakterystyczny dźwięk (szum) i chwilkę trzeby było się przyzwyczajać do "nowego" dźwięku w pracy motocykla.

Mam nadzieję, że ułatwię komuś decyzję o zakupie tym wpisem - generalnie polecam, warto wydać 100 USD i mieć święty spokój z napinaniem łańcucha.

Pozdrawiam,

Piotr
Odpowiedz
#2
Dzięki za wieści. Chciałbym zapytać, po jakim przebiegu zaczęły się problemy z łańcuchem?
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#3
Pierwszy raz problem stwierdzono przy przeglądzie na 300km. Akurat tak się złożyło, że pomiędzy tym przegladem a przeglądem na 1000km wybierałem się do USA, więc zamówiłem sobie napinacz i przy przeglądzie na 1000km został on założony.
Odpowiedz
#4
Mnie w najbliższym czasie czeka przegląd przy 1000, muszę zwrócić na to uwagę. Dotychczas problemów nie miałem.
Pozdrawiam.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości