Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cleveland Heist 250ccm - ZIMOWA CENA!!!
#1
Ostrzeżenie 
Witajcie,

Przy końcówce bardzo udanego sezonu postanowiłem wystawić swojego Heista na sprzedaż:

[Obrazek: DSC_0059.jpg]

[Obrazek: DSC_0060.jpg]

[Obrazek: DSC_0081_1.jpg]

[Obrazek: DSC_0075.jpg]

[Obrazek: fc54cb3d-a0ec-47da-b6d9-5826c6f2b7f6.jpg]

Powodem sprzedaży nie jest bynajmniej rozczarowanie motocyklem, tylko fakt, że Heist posłużył mi do powrotu do motocyklizmu po 7 latach przerwy i potrzebowałem niewielkiego motocykla o małej mocy, żeby się do niego przyzwyczaić, który jednak pozwoliłby mi zająć na nim wygodnie miejsce (przy 191cm wzrostu) - Heist spełnił się w tej roli znakomicie.

Motocykl kupiłem w Marcu w salonie H-D w Katowicach i zaraz po zakupie przeprowadziłem w nim trochę modyfikacji:
- Sakwa boczna
- Boczne mocowanie tablicy rejestracyjnej + podświetlenie
- Krótki błotnik tylny
- Napinacz łańcucha (ten: http://clevelandspeedshop.com/collection...r-sprocket)
- Malowanie na czarno następujących elementów: lampa, półka, korek wlewu paliwa, kontrolki i podnóżki, klamki, tylna lampa, pokrywa akumulatora)
- Malowanie na biało puszki z bezpiecznikami
- Kierownica Ape Hanger 33cm
- Lusterka OXFORD

Od początku sezonu Heist przejechał szczęśliwie ponad 3600 km. Najdłuższa trasa za jednym razem to Kraków - Elbląg - Kraków w jeden weekend. Średnie spalanie motocykla przez cały okres jego użytkowania to 3L/100km. Motocykl serwisowany tylko i zawsze w H-D w Krakowie.

Tylko teraz, tylko w zimie, tylko pod choinkę! Zimowa cena (nie podlegająca dalszej negocjacji): 8,000.00 PLN Dla zdecydowanych forumowiczów bonus w postaci transportu motocykla do 150 km od Krakowa GRATIS!

Kontakt przez forum lub telefonicznie: 509 688 553.

Pozdrawiam,

Piotr
Odpowiedz
#2
Puszczamy w eter... Toż to historyczne początki rynku wtórnego CCW!!!
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#3
Oj tam, nie do końca początki - znam (nie osobiście) przypadek z Krakowa sprzedanego Heista na rynku wtórnym... Uśmiech
Odpowiedz
#4
Też znam już takie przypadki... Nie zmienia to faktu, że pojedyncze :-)
Pozdrawiam serdecznie.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#5
Nowa, zimowa cena + transport do 150km od Krakowa GRATIS! Zapraszam!
Odpowiedz
#6
Uprzejmie proszę o zamknięcie tematu - motocykl znalazł nowego właściciela, dzięki forum! Uśmiech

Pozdrawiam,

Piotr
Odpowiedz
#7
Miło mi to słyszeć. Mam nadzieję, że zarówno nowy, jak i stary właściciel będą gościć tak na forum, jak i na sierpniowym zlocie:

I Polski Zlot Motocykli CCW - 4-6 sierpnia 2017

Pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#8
Na zlot wybieram się jak najbardziej - to całkiem niedaleko od Krakowa i jak pogoda dopisze to zdecydowanie tak. Nie wykluczone również, że jeśli będzie okazja to zagości u mnie Heist 125ccm, gdyż moja żona planuje przymiarkę do jednośladu z początkiem przyszłego sezonu.

Pozdrawiam,

Piotr
Odpowiedz
#9
Znakomicie! Serdecznie zapraszamy Państwa na zlot, a Panią na forum :-)
Pozdrawiam.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#10
Witam

Gdyby nowy właściciel chciał zmienić moto, to ja jestem zainteresowany Duży uśmiech
Pozdrawiam // id4
Kawasaki Ninja ZX-6R 636 2016
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości