Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korek wlewu
#1
Serwus!
Czy ktoś z Was ma może któryś z poniższych korków? A może jakiś zupełnie inny?

Kuryakyn
Drag Specialites
Drag Specialites wersja 2
Harley

Pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#2
Siema,
Właśnie zakupiłem Drag Specialites i czekam na przesyłkę.
Pozdrawiam
Peter Diabeł Heist 125, Goleniów
Odpowiedz
#3
O widzisz! Ja myślę nad Drug Specialitis 2... Bardzo proszę o opisanie Twoich wrażeń po montażu. Może nawet krótki film ;-)
Pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#4
A przepraszam, nie zauważyłem, że do nazw korków z Twojego posta podpięte są linki. Okazuje się, że zamówiłem Drag Specialites wersja 2.

Zmieniam korek mimo, że standardowy działa bez zarzutu, ale chodzi mi o możliwość zamknięcia korka na klucz, żeby nikogo nie kusiło usunąć go pod moją nieobecność. Oczko
Oczywiście dam znać jakie wrażenia.
Peter Diabeł Heist 125, Goleniów
Odpowiedz
#5
Jak tam? Korek dotarł? Czekamy na wieści...
Pozdrawiam!
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#6
Skleroza, obiecałem i zapomniałem. Już naprawiam błąd. Oczywiście korek dotarł i działa bez problemu. Poniżej zdjęcie standardowego korka dla porównania, a następnie 3 zdjęcia z nowym korkiem.

[Obrazek: 656ac57853963a24med.jpg]

[Obrazek: 3613d71e8df71f46med.jpg]

[Obrazek: 23b66a4597efc8fcmed.jpg]

[Obrazek: e749bf09d6a1e115med.jpg]
Peter Diabeł Heist 125, Goleniów
Odpowiedz
#7
Wydaje się nieco bardziej błyszczący. A jak z odpowietrzaniem?
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#8
0 problemów z odpowietrzeniem, na dystansie 80 km. Korek jest z grzechotką wiec nie da się go dokręcić na maksa.
Peter Diabeł Heist 125, Goleniów
Odpowiedz
#9
Dziękuję, w takim razie skuszę się na pewno!
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#10


Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości