Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydech Custom - Kaliński
#11
(09-06-2016, 09:36 AM)vect0r napisał(a): Super. Myślę, że jakoś w drugiej połowie września możemy zrobić "mini zlot".
Taki międzynarodowy :-)
Pozdrawiam
Vect0r.
OK. To bude skvělé. Zítra už nebude pršet, takže hurá na motorku, abych byl na sraz připravený. Jindřich z Opavy
Odpowiedz
#12
(09-05-2016, 01:22 PM)Peter napisał(a): (...) Przyznaję, że trochę nieśmiało to wygląda, dla tego w weekend postaram się umieścić kolejny film z nieco śmielej odkręconą manetką gazu.

I jak? Czy udało się jeszcze w sezonie nagrać film? Czekamy nadal :-)
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#13
Przyznaję że dałem ciała i postaram się to nadrobić to na początku sezonu. Niestety maszyna już zimuje Oczko
Peter Diabeł Heist 125, Goleniów
Odpowiedz
#14
Trzymam za słowo. Będę się przypominał :-)
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#15
właśnie biorę się do montażu  Kalinskiego od firmy Lior i od razu chce podziękować chyba Błażejowi  za przekonanie mnie do Kalinskiego zamiast long


Załączone pliki Obrazki
   
Odpowiedz
#16
Czekamy na film!!! Sam się nad nim zastanawiam. Powstrzymuje mnie tylko uroda Frameline...
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#17
Kaliński jest według mnie bardziej urodziwy i  lepiej brzmi co do filmu na razie nie da rady do puki nie skończę całości czekam na ape hanger i zdecydowałem się na krótszy błotnik  aerograf na baku i kasku  oraz musze wreszcie założyć białe nakładki  na koła i chromowane sprzezyny z ktorymi jest lekki problem
Odpowiedz
#18
Komplet brzmi bardzo obiecująco... W takim razie bardzo proszę na zakończenie prac odwiedzić temat "Salon" :-)
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#19
na bank się pochwaleUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości