Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze portrety.
#1
Moto, pierwszy w rodzinie Diabeł


Załączone pliki Obrazki
               
Peter Diabeł Heist 125, Goleniów
Odpowiedz
#2
Prosimy o listę modyfikacji!
Ja ze swojej strony proszę o fotografię podświetlenia tablicy - myślę o podobnej modyfikacji. Rozumiem, że kierunki 3w1? Wydech Long?
Pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#3
Lista modyfikacji:
-  kolor czarny mat na błotnikach i baku,
- skrócony błotnik tylny,
- oświetlenie tył 3w1 (postojowe / stop / kierunki) - Highway Hawk,
- kierunkowskazy przód - Highway Hawk,
- osłony przednich amortyzatorów,
- wydechy Kaliński (film w nowym wątku, w dziale Heist custom),
- boczne, płaskie, matowe mocowanie tablicy,
- podświetlenie tablicy (zdjęcia poniżej),
- kierownica czarna, model Biltwell KEYSTONE,
- osłona łańcucha czarny mat z napisem Cleveland,
- osłona ramy czarny mat,
- zębatka tył - 38 zębów,
- sakwa boczna czarny mat
[Obrazek: f87905c4b4f7937dmed.jpg]
[Obrazek: efc807f7591bd121med.jpg][url=http://www.fotosik.pl/zdjecie/f87905c4b4f7937d][/url]
Peter Diabeł Heist 125, Goleniów
Odpowiedz
#4
Piękna sprawa! A czy dysponujesz może jakimś linkiem do tego podświetlenia tablicy? W sensie ceny, dostępności?
Pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#5
Linkiem niestety nie dysponuję. Myślę, że najlepiej podpytać CLEVELAND POLSKA lub Błażej - Lidor na tym forum. Koszt, to kilkadziesiąt zł.
Peter Diabeł Heist 125, Goleniów
Odpowiedz
#6
Mam jeszcze pytanie odnośnie osłon amortyzatorów... Tzn. jaki jest ich koszt, oraz czy jest problem z ich założeniem - jak się to w ogóle robi?
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#7
Jeśli chodzi o montaż osłon, to nie mam doświadczenia. Zrobili to dla mnie panowie z POLKOM, przy zamówieniu motocykla. O koszt najlepiej zapytać ich bezpośrednio. Ponieważ zamawiałem kilka akcesowiów i usług dostałem rabat, a nie chciałbym wprowadzić w błąd. Nie powinno wynieść więcej niż kilkadziesiąt zł.
Peter Diabeł Heist 125, Goleniów
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości