Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyższe osoby a heist
#1
Ciężko mi było dopasować odpowiednie miejsce dla tego typu wątku. Czy znajdzie się ktoś powyżej 190cm kto ma zdjęcie jak wygląda na tym motocyklu? Szukałem w necie i nic nie znalazłem. Jeżeli ma ktoś swoje zdjęcie, zdjęcie znajomego czy chociaż jakieś zdjęcie z neta byłbym wdzięczny. Na razie biorę go pod uwagę, ale boję się że będę wyglądał jak bym jechał na osiołku Oczko
Odpowiedz
#2
(01-15-2021, 09:30 PM)niziur napisał(a): Ciężko mi było dopasować odpowiednie miejsce dla tego typu wątku. Czy znajdzie się ktoś powyżej 190cm kto ma zdjęcie jak wygląda na tym motocyklu? Szukałem w necie i nic nie znalazłem. Jeżeli ma ktoś swoje zdjęcie, zdjęcie znajomego czy chociaż jakieś zdjęcie z neta byłbym wdzięczny. Na razie biorę go pod uwagę, ale boję się że będę wyglądał jak bym jechał na osiołku Oczko

lipa, zdjęcia nie mam.
byłem użytkownikiem przy 182cm, zanim kupiłem posadziłem na heiscie sprzedawcę 'na oko' 190cm,
jeśli nie brać pod uwagę dość drobnego silnika - wstydu nie będzie, to nie motorynka.
Odpowiedz
#3
Dzięki za info. Przewinęło mi się że siedzisko ma regulację. Jak to dokładnie wygląda? Jaka jest twardość tych sprężyn? Należę raczej do wagi ciężkiej(110kg) i zastanawiam się czy nie będę ich dobijał do końca na najmniejszej dziurze.
Odpowiedz
#4
nie chcę czarnowidzieć, ale wydaje mi się, że nie wzrost jest tu problemem...
delikatnie mówiąc silnik nie jest demonem mocy, zawieszenie wytrzyma ale nie będziesz pierwszy ruszał spod świateł.
wiemy, że moto nie ma charakteru sportowego, ale...
pozdro i lewa w górę
Odpowiedz
#5
Jeden z pierwszych użytkowników forum miał ponad 190 cm. Jeździł przez całą - dosłownie - Polskę.
Na pytanie, czy to wygodne i dobrze wygląda, każdy musi odpowiedzieć sam. To nie jest pojazd do szybkiej jazdy.

Są dedykowane poduszki w miejsce sprężyn... Ale "charakter" już nie ten. Było chyba o tym kiedyś na forum.
Pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#6
Ja mam 186 cm wzrostu i 110 kg wagi. Standardowe sprężyny są ok. Obecnie mam takie z aliexpress i są za twarde. Jeśli chodzi o wygodę to nie jest to motocykl turystyczny i nie zależnie od tego jakie ma się centymetry. Nie oczekuj od niego wygód bo nie o to w nim chodzi. Motocykl możesz sobie dopasować pod siebie drobnymi przeróbkami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości