Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silnik, zawieszenie, fotel i inne
#1
Mam cześć do Heista. wszystkie pochodzą z motocykla z przebiegiem 2335km. Silnik został przerobiony w polkom Katowice na większą pojemność (z tego co mi mówiono to jakieś 170-175 cc) poprzez zastosowanie zestawu CCW do zwiększenia pojemności. Silnik jest wystawiony na OLX. 
https://www.olx.pl/oferta/silnik-ccw-hei...FXZVk.html

Cena dla kolegów z forum do dogadania.


mam też do pozbycia:
1.Przednie zawieszenie
       

2 Fotel ze sprężynami w ładnym stanie:
           

3. Przednia lampa z żarówką led
               

4. Gaźnik podciśnieniowy z króćcem do silnika Heist. lakierowany na czarno akrylem, przerobiony na mocowanie linki gazu od góry.
               

5. Licznik heist wraz z kontrolkami. przebieg 2335.
   

ceny poszczególnych elementów "kto ile da". mi się to nie przyda a może komuś się to przyda.
Odpowiedz
#2
Witam jestem zainteresowany silnikiem i gaźnikiem ile z przesyłką?

Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#3
silnik już się sprzedał. będzie pracował w Romecie k125. gaźnik jest.
Napisz na PW jeśli jesteś zainteresowany samym gaźnikiem.

aha. wkładam do heista 2v49FMM, więc będę miał na sprzedaż nowy silnik 169FMM ZONGSHEN. silnik zamontowałem odpaliłem, przejechałem 5 km i tyle. mam do niego dorobione mocowania pod heista.
Odpowiedz
#4
(08-06-2020, 01:35 PM)Beavis78 napisał(a): silnik już się sprzedał. będzie pracował w Romecie k125. gaźnik jest.
Napisz na PW jeśli jesteś zainteresowany samym gaźnikiem.

aha. wkładam do heista 2v49FMM, więc będę miał na sprzedaż nowy silnik 169FMM ZONGSHEN. silnik zamontowałem odpaliłem, przejechałem 5 km i tyle. mam do niego dorobione mocowania pod heista.

Cześć,
Czy przymierzałeś już silnik 2v49FMM, jeśli tak to będziesz zmieniać gaźnik i dorabiał kolektor dolotowy czy ingerował w ramę (cięcie i spawanie  Smutny ) . Poponuje załóż nowy wątek dotyczący tej przekładki, sądzę że będzie to bardzo ciekawy wątek.
Pozdrawiam
Dooddie
Odpowiedz
#5
Ok. W przyszlym tygodniu założę taki temat.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości