Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silnik 250cc. 169FMM ZONGSHEN pod ramę Heist
#1
Sprzedam nowy silnik jak w temacie. silnik został zakupiony w 24 stycznia i ma jeszcze ponad rok gwarancji ( na podstawie dowodu zakupu, który dołączam do silnika). jest to najmocniejsza wersja z pośród chińskich 250. Silnik zamontowałem w motocyklu i odpaliłem. Zrobiłem jazdę próbną ( około 5km). W między czasie jak kończyłem przebudowę tego motocykla udało mi się zakupić silnik V2 dlatego zongshen nie jest mi potrzebny. Silnik ten sprzedaję wraz z mocowaniem dorobionym pod ramę heista. boczne dekle tego silnika zostały przemalowana w celu pozbycia się loga. Na silniku jest nabity numer 156FMI.
zdjęcia silnika w temacie, w którym prezentuje motor po przebudowie:
http://heist.pl/forum/showthread.php?tid=334
Odpowiedz
#2
A jaka cena?
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#3
Cały czas się zastanawiam nad ceną. liczyłem na propozycje ludzi co by tym byli zainteresowani bo nie jestem handlarzem i po prostu chciałem oddać sprzęt w "dobre ręce". Trochę się napracowałem, aby to zamontować i odpalić w tym motorze i szkoda mi, aby ten trud poszedł na marne i ten silnik wylądował w jakimś Romecie czy krosie w stylu diabolini.
Na fakturze zakupu mam cenę 2160. Jeśli to ma pójść do Heista z forum to mogę zrobić okazyjną cenę. Czyli silnik w komplecie z mocowaniami, gaźnikiem czarnym, kopką ( informacją podłączenia elektryki, czyli co jak podłączyć) - wszystkim co jest potrzebne do odpalenia w tej maszynie oddam to za 1800 zł.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości