Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powitanie
#1
Witam wszystkich !

Od niedawna jestem właścicielem Heitsta z 2015 roku. Długo szukałem egzemplarza, który byłby w dobrym stanie, mało używany i nie miał wprowadzonych zbyt wielu zmian. W końcu mi się udało. Co prawda musiałem przejechać 400 kilometrów ale było warto. Przebieg 1200 km, oryginalny lakier, bez śladów kolizji i zwykłych upadków.
Motocykl jest praktycznie w stanie fabrycznym, ma co prawda zmieniony wydech (chyba na "long") ale ta zmiana nie wpływa ujemnie na wygląd. Dodatkowo ma sakwę boczną i osłonę łańcucha, są także założone srebrne sprężyny pod siedzeniem. Poza tym nie ma ingerencji w wygląd Heista co jest moim zdaniem dużym plusem. 
Załączam zdjęcie mojego nabytku i życzę wszystkim bezpiecznych zakrętów!

.pdf   heist.pdf (Rozmiar: 382.18 KB / Pobrań: 13)
Odpowiedz
#2
Cześć.
Cały fun polega na tym, aby mieć motocykl niepowtarzalny. Heist jest świetną bazą pod modyfikacje.
Przyjemności z jazdy.
Odpowiedz
#3
(08-20-2020, 08:01 AM)Beavis78 napisał(a): Cześć.
Cały fun polega na tym, aby mieć motocykl niepowtarzalny. Heist jest świetną bazą pod modyfikacje.
Przyjemności z jazdy.

Hej,

pełna zgoda. I mam nadzieję, że mój motocykl będzie niepowtarzalny, natomiast na początku swojej przygody wolę mieć coś takiego
[Obrazek: 12103492724491068]

niż coś takiego
[Obrazek: 563231497148444631]

 Bo taki stan daje większe możliwości. Reszta to kwestia gustu więc się nie wypowiadam.

Życzę wiatru w plecy Oczko


Załączone pliki Obrazki
       
Odpowiedz
#4
Pamiętaj, aby dzielić się z nami kolejnymi modyfikacjami!
Witamy na pokładzie!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości