Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#1
Zdjęcie 
Cześć,
 pozdrawiam wszystkich uzytkowników tego forum. 
A to moj nowy nabytek
   
Odpowiedz
#2
Cześć. Witamy i gratulujemy zakupu. Sezon w tym roku nie najlepszy, bo dużo pada, ale życzę dużo wrażeń z użytkowania i lewa w górę. Opisz jakie zmiany wprowadziłeś.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#3
Serwus!
Zapraszamy do działu Salon. Opisz - jak zaproponował Kolega, co i jak zostało zmienione.
Pozdrawiam
Vect0r.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#4
Motocykl zakupiłem z drugiej ręki, wiec trudno mi za poprzednika mówić, ale mam plany jego przebudowy i jak go pod siebie dopasuję to na pewno założę taki temat i więcej o modyfikacją napiszę.

generalnie motocykl przypadkiem zauważyłem i to była miłość od pierwszego wejrzenia. musiałem go mieć. szybki przegląd ogłoszeń i tydzień później zaczęły się oględziny. Pierwsza jazda straszna. bardzo kiepsko się ten motocykl prowadzi, ale paradoksalnie ta surowość mi się w nim podoba. Być możne to kwestia mojej długiej rozłąki z jednośladem bo ostatni raz jeździłem ponad 10 lat temu.

Moja poprzednia maszyna (virago 535) była w 100% prze zemnie przerobiona a wyglądała tak

   

więc Heista też mocno pozmieniam
Odpowiedz
#5
Witam, życzę dużo przyjemnych chwil na Heiście Uśmiech
Odpowiedz
#6
(08-03-2019, 01:59 PM)Beavis78 napisał(a): Cześć,
 pozdrawiam wszystkich uzytkowników tego forum. 
A to moj nowy nabytek

Cześć co to za bagażnik na błotniku?  Uśmiech samoróbka?
Odpowiedz
#7
To chyba raczej nabyty drogą kupna. Dostępny był w czarny i chrom w Cruiser Shop Katowice.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości