Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zgubiłem ładowanie
#1
Witam szanowne grono. Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem heista 125. Nie mam prawka na A i jest to moja pierwsza przygoda z motorem. W zeszłym tygodniu na trasie miałem taki przypadek że niechcący wpieprzyłem się w ostre wertepy. Motor podskoczył mnie wysadziło z siodła ale w efekcie odpadła od mocowania pompa hamulca (nie wiem czy śruby rozwibrowało i były odkręcone czy pękły) Ale to nie jest problem nowe śruby nakrętki samo kontrujące i po problemie. Natomiast przy okazji tego w motorze wysiadło ładowanie. Zdołałem jeszcze dojechać do domu i koniec. Ktoś coś jakieś pomysły. Jakiś przekaźnik czy to kwestia prądnicy/alternatora. Gdzie szukać problemu.
Odpowiedz
#2
Witam. Z kąd wiesz że nie ma ładowania, jak to się objawia? Pod silnikiem jest też regulator napięcia, popatrz na niego czy nie jest zniszczony, może jakiś przewód się oderwał lub sam przerywacz nie jest przykręcony. Zajrzyj tam i napisz jak sytuacja, powodzeniaUśmiech.
Odpowiedz
#3
(06-23-2019, 08:38 AM)grymaszek napisał(a): Witam. Z kąd wiesz że nie ma ładowania, jak to się objawia? Pod silnikiem jest też regulator napięcia, popatrz na niego czy nie jest zniszczony, może jakiś przewód się oderwał lub sam przerywacz nie jest przykręcony. Zajrzyj tam i napisz jak sytuacja, powodzeniaUśmiech.

wyczerpuje akumulator do dna podczas jazdy
Odpowiedz
#4
A może akumulator już do wymiany?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#5
Może też tak być jak pisze Koziołek, jak żeś ostro uderzył to mogło coś w środku pęknąć. Rozumiem że regulator w porządku ?
Odpowiedz
#6
po piekielnych mekach udało się znaleźć serwis. Poszedł regulator napięcia. Gdzie dostane w Polsce.
Odpowiedz
#7
pewnie Polkom powinien mieć
Odpowiedz
#8
Zamówiłem w polkomie przyszedł na 5 kabli zamiast na 6 ręce opadają
Odpowiedz
#9
(08-01-2019, 07:21 AM)pib84 napisał(a): Zamówiłem w polkomie przyszedł na 5 kabli zamiast na 6 ręce opadają

https://www.ebay.co.uk/itm/Regulator-Rec...3775188851

na 5 pin jest do 250
Odpowiedz
#10
No zgłosiłem problem mam obiecane że wymienią ... czekam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości