Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana Tarczy przedniej
#1
Witam
Wie ktoś z was jaką tarczę inną niż oryginalna mogę wsadzić do Heista ? Pomierzyłem sobie tarczę wyszło faktycznie wielkość 290mm grubość około 52mm no i 5 śrub na rozstawie co 457mm. Dlaczego o to pytam.. bo po 13 tysiącach przebiegu.. tarcze mi zwichrowało.. wiem dziwne.. szczególnie że nigdy nie hamowałem awaryjnie ani nie pałowałem hamulca, ale sprawdziłem i faktycznie ma bicie około 0,5 milimetra możliwe że czasem jazda w deszczu mogła tarczę wykrzywić delikatnie. Koło wycentrowałem chodź dalej mam lekkie jajo z tym muszę zajechać bo jajca nie da się tak łatwo wycentrować. Tarcze bije również delikatnie góra dół.. ściągnołem koło żeby sprawdzić ośkę czy jest krzywa i to przez to ale była prosta... łożyska całe, zgłupiałem trochę założyłem koło i faktycznie jak się nim kręci to widać przy ośce że na obrocie że bije góra dół co przenosi sie na tarcze... macie jakiś pomysł ?

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
koło wycentrował mi mistrz w swoim fachu pan Paweł Król z Bielska Białej.. polecam tego pana niesamowita widza i doświadczenie ze szprychowcami. Ostrzegł mnie jednak że obręcz jest bardzo lichawa ale szprychy bardzo dobre.. zalecił mi przenoszenie motocykla przez krawężniki... koło ma mocowanie Tarczy oraz łożysko z HD jak w starych HD sportserze.. zalecił mi wymianę obręczy na jakąś japonie chyba że będziemy się widywać profilaktycznie co sezon Uśmiech. Po centrowaniu i wyważeniu opony od zera motocykl prowadzi się wyśmienicie.. inna bajka serio sam się zdziwiłem, lle tarcza nadal bije teraz wiem jakiej potrzebuje i będe wymieniał.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
dobrze wiedzieć na temat mocowania i łożyska z HD , gdyby kiedyś pewne części od CCW były niedostępne Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości