Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silnik 250
#1
Czy myślicie że ta 250 będzie pasować ttps://allegro.pl/i7517768743.htmlhttps://
allegro.pl/i7517768743.html?


Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#2
Mam ten sam u siebie.
Pasuje tylne mocowanie silnika (koło zębatki),
Góra - trzeba dowiercić,
natomiast przód trzeba dorobić.
Elektryka cała działa - nie trzeba kupować.

Minus tego silnika jest taki, że nie ma wałka wyrównoważającego. Wpada w wibracje po czy przenosi na ramę.
Właśnie testuje inne mocowanie przodu.

Ostatnio nie jestem w stanie przetestować - mam rehabilitacje po złamanej kości w śródręczu Smutny

Troche ukurzony, sezon sie u mnie opozni


Załączone pliki Obrazki
       
Heist 125
Odpowiedz
#3
Dziękuję za info ten silnik to kusząca propozycja czy osiągi mocno się różnią chodzi mi o prędkość maksymalna i te wibracje przeszkadzadzają bo chciałbym robić dłuższe trasy


Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#4
Na mocy jest różnica. Można normalnie jeździć. Każdy bieg. Nie czujesz, że męczysz silnik. Odnośnie wibracji. Muszę się przejechać na nowym mocowaniu silnika. Dopiero napiszę.
Na mocowaniu sztywnym były mrówki w nogach.

Niestety miałem złamaną kość w lewej dłoni i walczę z odzyskaniem siły do sprzęgła.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Prędkość to zależy od przełożeń na zębatkach.
Też zmieniałem, ale x powodu niedokładności licznika nie mam pojęcia ile jechałem. Sprawdzę na telefonie jak będę jechał.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Heist 125
Odpowiedz
#5
Dziękuję za informację współczuje że nie możesz jeździć. Jeszcze myślę o powiększniu do 150 ale muszę się wstrzymać bo jeszcze mam gwarancję

Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#6
Cześć
A nie myślałeś o wstawieniu silnika od virago xv250, a wyglądało by to mniej więcej tak.
Pozdrawiam
Dooddie


Załączone pliki Obrazki
   
Odpowiedz
#7
dooddie to Ty przerabiałeś czy zdjęcie z neta?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#8
To moja przymiarka Uśmiech
Odpowiedz
#9
Mógłbyś zdradzić coś więcej i jak to teraz wygląda?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#10
To stan obecny, silnik pasuje wchodzi na styk. Na tą chwilę dorobiłem tylne mocowanie silnika widoczne na zdjęciu. Teraz wracam do starego bo zaczyna się sezon a wrócę pod jego zakończeniu.
Pracy w przeróbce jest bardzo i potrzebna jest wiedza której nie mam, korzystam z google i szukam rozwiązań po forach, pytam różnych ludzi. Jak na razie lista rzeczy do zrobienia rośnie. Może się uda ale to projekt na zimowe wieczory.
Pozdrawiam
Dooddie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości