Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mały a cieszy
#1
Tak bardzo mnie cieszy gdy moja żona jest szczęśliwa z naszego wspólnego dzieła Uśmiech[Obrazek: f693730960318f88a0b576c2bfb16630.jpg][Obrazek: e736c6c09222ebeb0eb5e4284e6653dd.jpg][Obrazek: 03c3cb506d08c2dd94a5cc1fee150067.jpg]

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#2
Super, jednakowoż zalecałbym trochę inne ochraniacze kolanUśmiech
Odpowiedz
#3
Super maszyna!
Może zrobicie prezentację w dziale "Salon"? Będzie jak znalazł dla przyszłego kupca :-)
Pozdrawiam!
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#4
Z tą obrócona tablicą uważajcie.. ostatnio jadąc do pracy a jeżdżę przez cały Śląsk dzień w dzień.. zatrzymała mnie policja na dmuchanko z rana popatrzyli na motocykl a mam boczne mocowanie tablicy i mówili że z tym to tak nie do końca w osi pojazdu grunt że czytelnie i żebym nie obracał bo za to już mogą wlepić kartonik.
Odpowiedz
#5
(08-26-2018, 09:26 AM)sosen215 napisał(a): Z tą obrócona tablicą uważajcie.. ostatnio jadąc do pracy a jeżdżę przez cały Śląsk dzień w dzień.. zatrzymała mnie policja na dmuchanko z rana popatrzyli na motocykl a mam boczne mocowanie tablicy i mówili że z tym to tak nie do końca w osi pojazdu grunt że czytelnie i żebym nie obracał bo za to już mogą wlepić kartonik.
Dzięki za info
Przy motocyklach przerobionych zawsze znajdzie się temat do rozmowy z Niebieskim

Pzdr z Wrocławia

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#6
(08-26-2018, 09:34 AM)Lukasz_Wroc napisał(a):
(08-26-2018, 09:26 AM)sosen215 napisał(a): Z tą obrócona tablicą uważajcie.. ostatnio jadąc do pracy a jeżdżę przez cały Śląsk dzień w dzień.. zatrzymała mnie policja na dmuchanko z rana popatrzyli na motocykl a mam boczne mocowanie tablicy i mówili że z tym to tak nie do końca w osi pojazdu grunt że czytelnie i żebym nie obracał bo za to już mogą wlepić kartonik.
Dzięki za info
Przy motocyklach przerobionych zawsze znajdzie się temat do rozmowy z Niebieskim

Pzdr z Wrocławia

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 Wiesz chodzi o to że nie zawsze trafisz na policjanta który zrozumie machnie ręką bo są ważniejsze sprawy za które trzeba karać.. możesz trafić na takiego któremu to nie spasi i będzie szukał pretekstu do mandatu. Szczególnie że prawo w tej kwestii nie jest  sprecyzowane Uśmiech
 ... ja zrobiłem sobie sam mocowanko dablicy z kawałka metalu.
Odpowiedz
#7
Szlif na torowisku tramwajowym: "nic się panu nie stało, tez jestem motocyklista", jazda w orzeszku- uprzejme uśmiechy "niebieskich" - jak zwykle, wszystko zależy od człowieka, jak dotychczas bez sankcji. Lewa w gore i tak trzymać



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#8
(08-26-2018, 09:27 PM)rick_d napisał(a): Szlif na torowisku tramwajowym: "nic się panu nie stało, tez jestem motocyklista", jazda w orzeszku- uprzejme uśmiechy "niebieskich" - jak zwykle, wszystko zależy od człowieka, jak dotychczas bez sankcji. Lewa w gore i tak trzymać



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#9
Moja przypadłość z "chłopcami radarowcami" z dzisiaj na powrocie do domu. Rutynowa kontrola na trasie.

Pani Policjant: Poproszę dokumenty motocykla, dowód osobisty i prawo jazdy.
Ja: Proszę
Widzę uśmiech na twarzy Pani policjant w stylu "wohooo zaraz będzie mandacik" spoglądającej najpierw na prawo jazdy
Pani Policjant: A gdzie jest prawo jazdy kategorii A?
Ja: Ale po co? Nie jest mi potrzebne...
Pani Policjant: Jak to? Zaraz, zaraz, a jaka to pojemność?
Ja: 125 Uśmiech tylko tak groźnie wygląda Uśmiech
Pani oblała się pąsem i poszła z dokumentami do radiowozu. Po sprawdzeniu dokumentów i oddaniu
Pani Policjant: Na większy motor będzie trzeba zrobić prawo jazdy.

W trakcie podszedł do mnie Pan Policjant i spytał się gdzie błotniki. Odpowiedziałem, że w trakcie modyfikacji i będą. Myślę sobie, no to jednak ten mandacik będzie. Na szczęście dostałem pouczenie, że do tego czasu póki nie założę nie powinienem jeździć.

Ostatecznie puścili mnie wolno życząc miłego wieczoru.
Odpowiedz
#10
I co? Już założyłeś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości