Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cleveland Heist 250ccm
#1
Ostrzeżenie 
Oferujemy Cleveland Heist 2015, rower jest nowy, tylko 45 km!
Regularnie serwisowany.

Cena 12 900,- zł

[Obrazek: 362474_1.jpg?t=1525771724]
[Obrazek: 362474_2.jpg?t=1525771725]
[Obrazek: 362474_3.jpg?t=1525771725]
[Obrazek: 362474_4.jpg?t=1525771726]
[Obrazek: 362474_5.jpg?t=1525771726]

Kontakt przez forum lub telefonicznie: +421 602 59 57 51.

Pozdrawiam,
Radek
Odpowiedz
#2
Jak może być regularnie serwisowany przy tylko 45km?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#3
I drugie pytanie: kto to „my”? Oferujemy?
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#4
(07-13-2018, 02:56 PM)vect0r napisał(a): I drugie pytanie: kto to „my”? Oferujemy?

Omlouvám se, že píšu česky. Jedná se o můj motocykl. Ze zdravotních důvodů a pokročilému věku, jsem postupně přecházel na nižší a lehčí choppery až jsem si pořídil Heist. Vyjel jsem jednou a moje páteř řekla dost. Servisování spočívalo v umístění motorky zpět u prodejce Chrome-Galaxy, který ji udržoval aby za období, kdy nejezdila, byla plně funkční a čekal jak se vyvine můj zdravotní problém. Nyní, když už je zřejmé, že s motorkami mám konec, rozhodnul jsem se ji, prostřednictvím stejné firmy prodat. V podstatě mi nezbývá nic jiného, protože zdravotní stav a lékaři mi to nedovolují. Mrzí mne to, ale život u je takový. Na motorky se můžu dívat jen závistivě z okna.
Tolik jenom na vysvětlenou. Mějte se všichni "Heisisti hezky a příjemnou jízdu. 
Jindřich, Opava, ČR.
Odpowiedz
#5
Moim zdaniem na forum zawitały boty...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#6
Otóż nie. To Kolega z Opavy. Jak widać kłopoty że zdrowiem nie pozwalają mu na motor. Jest na forum od jego początku niemal.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#7
Rozumiem, biję się w pierś Oczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#8
Teraz wszystko jasne choć opisz prosze dla potencjalnego chętnego co było serwisowane przy tak małym kilometrażu. Olej możliwe coś jeszcze?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#9
Myślę, że to nieporozumienie wynikające z użycia translatora.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#10
(07-14-2018, 02:00 PM)Koziołek napisał(a): Teraz wszystko jasne choć opisz prosze dla potencjalnego chętnego co było serwisowane przy tak małym kilometrażu. Olej możliwe coś jeszcze?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
No, ještě se pravidelně dobíjela baterka, upravovala se zrcátka , abych kromě svých ramen viděl tak na cestu za sebou, motorka byla uskladněna přímo v servisní hale, bez prachu a další manipulace. Jinak firma Chrome-Galaxy je špičkou mezi českými servisy se zaměřením na motocykly typu chopper, zejména pak na přestavby, opravy a "vyšperkování" strojů značky Goldwing. Vřele doporučuji navštívit jejich webové stránky. Stačí dát do vyhledávače název firmy.
Mějte se, drazí "Heisisti" hezky a přeji vám všem úspěšný den.

Jindřich z Opavy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości