Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Heist Koziołka
#11
Dokładnie, o ten element który z koła napędza linkę licznika. Nie szukałeś jakiegoś sposobu,żeby licznik po zamianie koła na 18''pokazywał prawidłową prędkość?
Odpowiedz
#12
Nie szukałem. Gdzieś na jakimś forum lub innym youtube czytałem/słyszałem ze nawet na standardowych kołach są przekłamania. Sprawdzałeś ile to może być w naszym wypadku? Może nie ma sensu zaprzątać tym sobie głowy.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#13
Na serii też są przekłamania i to różne na różnych prędkościach. Testowałem z gps odchyłki. Jadą ok 50 jedzie się tak serio koło 40, przy ok 70 jedzie się koło 50, prawie 100 to 70-80.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#14
Koziołek, powiedz proszę z jakim kosztem trzeba się liczyć żeby wymienić przednie koło na takie jak Twoje.
Pozdrawiam
Dooddie
Odpowiedz
#15
Najlepiej jak sprawdzisz aktualne ceny w Polcom lub u najbliższego dealera. W zeszłym roku to było ok. 1300 PLN (opona+felga). Około bo wymieniałem więcej rzeczy i dostałem rabat całościowy.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#16
Ja myślałem o pomiarze predkości i zaznaczeniu wyników na tarczy a następnie pomalowaniu jej od nowa z nowymi wartościami.
Odpowiedz
#17
Ja po prostu wziąłem uchwyt dla koma i odpalam gps / yanosika i tam pokazuje rzeczywistą prędkość.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#18
ciekawe jak by się spisał licznik rowerowy?
Odpowiedz
#19
(02-27-2019, 07:03 PM)ravestation napisał(a): Na serii też są przekłamania i to różne na różnych prędkościach. Testowałem z gps odchyłki. Jadą ok 50 jedzie się tak serio koło 40, przy ok 70 jedzie się koło 50, prawie 100 to 70-80.  


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Witam, ja ostatnio jak było ciepło właśnie zrobiłem test z GPS i byłem w szoku jak zobaczyłem przekłamania. Dokładnie jak piszesz u mnie przy 100 było 85 a przy 120 już tylko 100km/h. Przednie koło seria.
Odpowiedz
#20
Żeby zakończyć ten offtopic i przejść do tematu tego wątku elementy się czarnieją.[Obrazek: bfb22e20679c034531c1b24d9e2a469f.jpg]

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości