Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Heist Koziołka
#21
Główne wiązki przeprowadzone przez kierownicę. Pozostaje teraz jakoś poukładać połączenie kabli które wcześniej było w lampie. Teraz z uwagi na wymianę lampy muszę to inaczej ukryć.[Obrazek: b384e60b94668fcccde4fd8550356d78.jpg]

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#22
Zazdroszczę kabli w kierownicy. Bardzo chciałem rozwiązać to u siebie w ten sposób!
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#23
Aktualna fotka mojego Heista z wczorajszych wojaży... czasami macie tak, że jedziecie, niby znacie okolice, a nigdy nie byliście w tym miejscu. Byleby asfalt był pod kołami Oczko

Przez zimę jak wspomniałem wymieniłem kierownicę (kable ukryte w kierownicy), wszystkie kierunkowskazy, lampę przednią i siedzenie. To co musze teraz wymienić to na pewno lusterka bo okrągłe nijak mi nie pasują do niczego, no może do kół Oczko I trzeba by dorobić błotniki, ale to już u fachwców, ja sie nie podejmę tej robotki.[Obrazek: a8313be2e399be4c78dd24912bf34add.jpg][Obrazek: 6e0cc5b77762e5ad33bf64a7d2f4d132.jpg]

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#24
Ale tu cicho Oczko sezon rozpoczął się słabo ale teraz można nadrabiać kilometry. Aktualizuję fotki moto po zmianie lusterek.[Obrazek: 0408fda6aa9049895e3cbeaa8ed3d3d2.jpg][Obrazek: 17ba255fb16370f927645473516a6f9c.jpg]

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#25
Przyznaję, że to w tej chwili jeden z piękniejszych egzemplarzy na forum
Co to za przednia lampa?

Cicho... Fakt. Sam w tym sezonie nie miałem wiele okazji do jazdy moim Heistem. Może niebawem to nadrobię...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#26
Lampa z aliexpress, nie wiem czy link zadziała ale wklejam

https://s.click.aliexpress.com/e/cUTR4Cfq

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#27
Nie działa. Ale nic to. Pytanie: jakie jest źródło światła?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#28
Chodzi Ci o moc i rodzaj żarówki? Obie żarówki to H3 55W.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#29
Tak. Pytałem jakie żarówki i czy nie ledy
Dziękuję.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#30
Ledy mam w kierunkowskazach wiec musiałem zmieniać przerywacz w naszej super puszce pod siedzeniem.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości