Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupię Heist 125
#1
Kupię zadbany egzemplarz Heist 125 cm3 w rozsądnej cenie. Proszę o kontakt.
Odpowiedz
#2
(05-09-2018, 09:33 PM)zielony078 napisał(a): Jestem w trakcie robieniia prawa jazdy na moto testy już zaliczone jak zdam to będę miał do sprzedania 125 ladny zadbany przebieg 1800 km rok 2015 duuuuzi doinwestiwany i sam z checia kuoie 250 moze ktos chce sprzedac?dokładnie będę wszystko wiedział pod koniec czerwca jak nic nie znajdziesz do tego czasu to zapraszam
Pozdro


Może przekładka zamiast nowego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#3
(05-09-2018, 09:33 PM)zielony078 napisał(a): Jestem w trakcie robieniia prawa jazdy na moto testy już zaliczone jak zdam to będę miał do sprzedania 125 ladny zadbany przebieg 1800 km rok 2015 duuuuzi doinwestiwany i sam z checia kuoie 250 moze ktos chce sprzedac?dokładnie będę wszystko wiedział pod koniec czerwca jak nic nie znajdziesz do tego czasu to zapraszam
Pozdro

Gdzie można obejrzeć moto?
Odpowiedz
#4
Motor do obejrzenia w Dębicy woj podkarpackie.
Vect0r raczej myślałem o nowym bo ciężko dostać 250 używany w PL a z przekłada trochę pierniczenia jest jestem zbyt leniwy do tego i z czasem też u mnie kiepsko
Odpowiedz
#5
(05-10-2018, 07:22 AM)zielony078 napisał(a): Motor do obejrzenia w Dębicy woj podkarpackie.
Vect0r raczej myślałem o nowym bo ciężko dostać 250 używany w PL a z przekłada trochę pierniczenia jest jestem zbyt leniwy do tego i z czasem też u mnie kiepsko


Zadzwoń z pytaniem o 250 do Polkomu.
Pozdrawiam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#6
Tak tak powinni mieć w końcu są dilerem marki
Odpowiedz
#7
(05-09-2018, 11:32 PM)lukas napisał(a):
(05-09-2018, 09:33 PM)zielony078 napisał(a): Jestem w trakcie robieniia prawa jazdy na moto testy już zaliczone jak zdam to będę miał do sprzedania 125 ladny zadbany przebieg 1800 km rok 2015 duuuuzi doinwestiwany i sam z checia kuoie 250 moze ktos chce sprzedac?dokładnie będę wszystko wiedział pod koniec czerwca jak nic nie znajdziesz do tego czasu to zapraszam
Pozdro

Gdzie można obejrzeć moto?

Trochę daleko, prawie 300 km. Możesz załączyć zdjęcia i podać cenę? Jeśli się dogadamyto poczekam do czerwca.
Odpowiedz
#8
Mam zdjęcia z zeszłego roku teraz jest ulepszony nowy wydech białe kola zmienione lusterka salwa boczna daszek na lampie przedniej nowe sprężyny siodła i aerograf

Co do ceny jeszcze nie wiem ale same dodatki to ok 2000zl

A jaki masz budżet? Moze sie pogadamy

No i oczywiscie wszysykie orginalneczesci jak byś chciał wrócić do oryginału
Odpowiedz
#9
(05-11-2018, 10:33 PM)zielony078 napisał(a): Mam zdjęcia z zeszłego roku teraz jest ulepszony nowy wydech białe kola zmienione lusterka salwa boczna daszek na lampie przedniej nowe sprężyny siodła i aerograf

Co do ceny jeszcze nie wiem ale same dodatki to  ok 2000zl

A jaki masz budżet? Moze sie pogadamy

No i oczywiscie wszysykie orginalneczesci jak byś chciał wrócić do oryginału

Mój budżet to 5-6k. Możesz podesłać aktualne zdjęcia? Bardzo jestem ciekaw efektów.
Odpowiedz
#10
Aktualne zdjecia


Załączone pliki Obrazki
                       
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości