Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Heist Tyskiego
#11
Witam, dzisiaj jedzilem z nowym gaznikiem i muszę przyznać znaczna poprawa dynamiki jazdy. Motorek żwawo przyspiesza. Na trasie potrafi wyprzedzić kilka autek ( nie mówię tu o jakiś bestiach z 2l pod maską). Jak się ustawie pierwszy na światłach też nie przyszkadzam. Co do db killera nie został zamontowany bo po prostu na taką średnicę rury nie można dostać. Został spowrotem zamontowany katalizator ( został wycięty przy montażu nowego tłumika) aby trochę wyciszyć wydech ale nie pomogło. W planie jest zrobić to u rzemieslnika.
Odpowiedz
#12
A jak teraz wyglada spalanie?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#13
(04-23-2018, 09:54 PM)Koziołek napisał(a): A jak teraz wyglada spalanie?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Pewnie podobnie jak poprzednio... Nijak
W porównaniu z samochodem mam wrażenie, że ten motocykl jest na powietrze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#14
Dokładnie Moto napewno pali więcej ale w porównaniu do mojego auta (3.5l benzyna ) to ile by nie palił i tak jest super.
Odpowiedz
#15
(04-24-2018, 06:27 AM)Tyskie napisał(a): Dokładnie Moto napewno pali więcej ale w porównaniu do mojego auta (3.5l benzyna ) to ile by nie palił i tak jest super.
Domyślam sie że nie można porównywać spalania motocykla do samochodu. Kwestia o ile wzrosło spalanie przy zmianie gaźnika z 125 na tego z 250.

I jeszcze pytanie czy wzrosły temperatury na wydechu.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#16
W tym temacie nie jestem w stanie pomóc poprostu nie mierzyłem temperatury wydechu anie teraz ani wcześnie to samo jest ze spalaniem, ale z racji większego gaźnika na pewno wzrosło.
Mimo to uważam że się opłacało.
Odpowiedz
#17
Dzisiaj dotarła do mnie wymazona kierownica. Była robiona na zamówienie pod mojego Heist. Jak tylko zostanie zamontowana na moto pochwalę się fotami. Jeszcze trzeba dobrać linki i namówić Grześka żeby mi to wszystko poprzekladal. Jak ja przyłożyłem do Moto wygląda kozacko. Uśmiech Już nie mogę się doczekać jak to wszystko będzie wyglądać.

Ps. W chwili obecnej Moto ma przymusowy postuj. Ponoć to cewka padła jutro się wyjaśni.
Odpowiedz
#18
Jaki kształt?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#19
(07-30-2018, 05:46 PM)Koziołek napisał(a): Jaki kształt?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Wysoka  Uśmiech Anioł
Odpowiedz
#20
U mnie cewka okazała się być aparatem zapłonowym (koszt niespełna 40pln). Wiem, bo nie mając wiedzy, jak zmierzyć prądy wymieniłem najpierw cewkę (ok 30 płn), pózniej aparat. Działa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości