Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jest tu kto?
#1
Widzę, że forum jest przeglądane przez wielu ludzi, ale nie ma nowych wątków. 
Czy nikt z obecnych nie jeździ Heistem?

Wszędzie, gdzie się pojawiam motocyklem ludzie dopytują, co to za maszyna, mało kto widział go wcześniej - wniosek - unikat Uśmiech))
Sam jestem ciekaw, ile Heistów jest jeszcze wśród forumowiczów. 

Dajcie znać, może warto reakatywować współpracę. Pierwsze motocykle mają już prawie dekadę i pewnie zaczynają się dziać różne rzeczy. Warto byłoby się wspierać.
Może jest ktoś ze Śląska i chciałby razem pojeździć czasem... 
Wojtek  - Zabrze
Odpowiedz
#2
Ja z różnych powodów od 2-3 sezonów nie jeździłem. Mam cały czas Heist’a, w zeszłym tyg go nawet odpalałem i przejechałem po parkingu. Mam do roboty pompę hamulca nożnego-moja się poddała, a te kupowane na allegro pod wymiar nie pasują, także szukam cały czas takiej, która będzie pasować (może ktoś z forumowiczów podlinkuje, jeśli wymieniał). Dodatkowo mam do regulacji gaźnik, bo podczas jazdy, jak i na postoju, kiedy pociągam manetkę do odcinki wyłącza motocykl - pewnie odcina paliwo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
Ja kupiłem heista 3 lata temu i jeżdżę po Lublinie i okolicach. Budzi zainteresowanie to fakt zwlaszcza że jest trochę zcustomowany. Na jazdę miejską i dojazd do pracy Super. Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
(09-23-2023, 08:28 PM)ravestation napisał(a): Ja z różnych powodów od 2-3 sezonów nie jeździłem. Mam cały czas Heist’a, w zeszłym tyg go nawet odpalałem i przejechałem po parkingu. Mam do roboty pompę hamulca nożnego-moja się poddała, a te kupowane na allegro pod wymiar nie pasują, także szukam cały czas takiej, która będzie pasować (może ktoś z forumowiczów podlinkuje, jeśli wymieniał). Dodatkowo mam do regulacji gaźnik, bo podczas jazdy, jak i na postoju, kiedy pociągam manetkę do odcinki wyłącza motocykl - pewnie odcina paliwo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatal
w Stanach otworzyli sklep z częściami, mam nadzieję, że niebawem będą dostępne w wysyłce, to powinno nam pomóc

(09-24-2023, 04:59 PM)kreda napisał(a): Ja kupiłem heista 3 lata temu i jeżdżę po Lublinie i okolicach. Budzi zainteresowanie to fakt zwlaszcza że jest trochę zcustomowany. Na jazdę miejską i dojazd do pracy Super. Pozdrawiam
 Ja też jeżdżę do pracy po mieście, a że ma wydech Kalinskiego, to robi raban Uśmiech   spokojnie radzi sobie na ucieczce spod świateł przed autami. 
 
i
Odpowiedz
#5
Widziałem, że marka ma nowego właściciela i speedshop znowu chodzi. Koledzy z UK jakoś sobie radzą z częściami, ale mimo wszystko jest to upierdliwe, jeśli nie można kupić czegoś „z pułki”.

Ja poruszam się po i w okolicach Bydgoszczy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości