Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Heist Krzyśka
#1
   

Aerograf ,białe nakładki, lusterka, kopnik i daszek na lampie przedniej jeszcze tylko czekamy na wydech i to by było na tyle?
Pozdrawiam i szerokości!!!
Odpowiedz
#2
Gratulacje ze zmian. A co to za lusterka? Czy Twoj Heist to wersja 250cc jak jest kopyto?
Odpowiedz
#3
Wyglada przepięknie! W wolnej chwili wrzuć proszę zdjęcia poszczególnych customowych detali...
Pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#4
Wlasnie mam pytanie. Mianowicie gdzie moge kupic 250? Bo znajduje same 125
Odpowiedz
#5
Ten akurat jest mojego ojca i tak to 250 ja mam 125 jeszcze niedopracowany ale jak skończę to też się pochwalę

A lusterka to Oxford nie drogie a robia robote

Ja 250 i 125 kupiłem w Szkocji za grosze a wiem że 250 nie ma dużo w Polsce ewentualnie nowy można pytać w polkomie
Odpowiedz
#6
(04-09-2018, 09:39 PM)zielony078 napisał(a): Ten akurat jest mojego ojca i tak to 250 ja mam 125 jeszcze niedopracowany ale jak skończę to też się pochwalę

A lusterka to Oxford  nie drogie a robia  robote

Ja 250 i 125 kupiłem w Szkocji  za grosze a wiem że 250 nie ma dużo w Polsce ewentualnie nowy można pytać w polkomie

Gdyby tata sprzedawał 250ccm, to ładnie się uśmiechnę do niego Duży uśmiech
Pozdrawiam // id4
Kawasaki Ninja ZX-6R 636 2016
Odpowiedz
#7
Niestety tylko 125 będzie na sprzedaż
Odpowiedz
#8
(06-01-2018, 06:14 PM)zielony078 napisał(a): Niestety  tylko 125 będzie na sprzedaż

Witaj, znalazłem w sieci Twoje ogłoszenie.
Mam kilka pytań:

- Czy ten czarny wydech to jest Kaliński? Dlaczego został wymieniony na inny?
- Oryginalne części dodajesz do moto w cenie?

Czy jest szansa na podesłanie wspomnianych w ogłoszeniu filmów i większej ilości zdjęć na mojego emaila rafal@kwasniak.org?
Póki co Heista 250 nie znalazłem, to chociaż poprzyglądam się 125, jakbym nie miał juz szans na 250.
Pozdrawiam // id4
Kawasaki Ninja ZX-6R 636 2016
Odpowiedz
#9
Tak czarny wydech to Kaliński został przełożony do mojej 250 części oryginalne w cenie filmy i więcej zdjęć mogę wysłać na whatsapp bo są za duże na maila i wysłanie zajmie wieki
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości