Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#1
Heist 125 zakupiony w salonie w Katowicach. Ulega własnie zmianie w servisie. Kolor Czarny 
- Krótki błotnik 
- Tablica rejestracyjna z boku
- Na koła dodane dyplomatki
- Wymieniona kierownica na wyższą (nie wiem jak się nazywa)
- Wydech zmieniony na krótki
- Lusterka zmienione na montowane w rączkach
- Wymieniony cylinder i tłok aby zwiększyć dynamikę jazdy (na te części motorek czeka w servisie)

Ps. Pozdrawiam Pana Grzegorza z servisu byłem dzisiaj motorek już jeździ prezentuje się obłędnie.
Odpowiedz
#2
Witamy i z niecierpliwością oczekujemy na zdjęcia w „Salonie”.
Pozdrawiam!
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#3
    Skłamał bym gdybym napisał ze nie robiłem zdjęć.

Brak jeszcze luster


Załączone pliki Obrazki
   
Odpowiedz
#4
Super. Wrzuć proszę zdjęcia z lista modyfikacji do działu salon. Bardzo jestem ciekaw szczegółów.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#5
piękny Uśmiech
Odpowiedz
#6
Witam, gratuluje zakupu i customowego wygladu. Od razu mam pytanie o wydech. Czy on spełnia wymagania odnośnie dopuszalnego hałasu? Czy założony jest dB killer?
Odpowiedz
#7
Nie wiem jak będę w serwisie zapytam. Jest głośny, pomiarów nie robiłem ale jak dla mnie ma najfajniejszy dźwięk wiem ze to kwestia gustu ale mi się podoba.
Odpowiedz
#8
A konkretnie to co to za wydech?
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#9
Tłumik motocyklowy chrom LH-087 prosta końcówka
Odpowiedz
#10
To poproszę film z nim w roli głównej. Bo my tu dotychczas tylko CCW i CCW, a tu taka gradka ;-)
Pozdrawiam.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości