Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinia o cleveland heist 125
#1
Witam uzytkowników cleveland heist
Zastanawiam się naprawdę poważnie nad zakupem tego motocykla, po przeczytaniu niewielu opinii, komentarzy czy recenzji chcę poznać wasze zdanie, zdanie użytkowników tych nietuzinkowych perełek. 
Po 1 czy da się tym przelotowo jechać 80 na spokojnie - z racji tego ze to 125 oczekuje takiej prędkości przelotowej
Jak z wygodą tak na poważnie. Mowa o jeździe do godziny (dojazd do pracy) - jak to mówią przez wiochy ale asfaltowo
No i po 3 awaryjność utrzymanie

Dlaczego Heist.. bo jest inny sprawa radochę samym swoim wyglądem, można w nim grzebać w końcu to boper oraz najważniejsze jest swoistą perełką wśród motocykli 125
Odpowiedz
#2
Serwus!
Moim zdaniem 80 spokojnie. Sam w lecie jeżdżę do pracy. Mam 20 minut. Co do godziny - pewnie, kwestia tylko jakości drogi. Około godziny mogą dać o sobie znac sprężyny siedzenia, chyba że kupisz poduchę. Co do awaryjności - kwestia danego egzemplarza. Nasze awarie są opisane w dziale warsztat. Poczytaj. Ogólnie oczywiście zachęcam :-)
Pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#3
Super motorek, da się jeździć. Brak tylnego zawieszenia daje znać ale tylko na łatanej nawierzchni, miększe sprężyny i trochę mniejsze ciśnienie niż zalecane poprawia komfort. Zainteresowanie innych osób motorem utwierdza mnie, że to był dobry wybórUśmiech.Jeśli chodzi grzebanie przy motorze to sama przyjemność, łatwa obsługa i możliwość łatwej indywidualizacji, to to czego szukałem. Drugiego takiego na pewno nie będzie w okolicy,pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości