Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakich zmian oczekujecie w kolejnych wersjach Heist'a?
#11
Hej. Wiadomo juz moze cos na temat nowej wersji i dystrybucji w Polsce? Planuje zakup Heista i teraz nie wiem czy czekac czy nie ma na co
Odpowiedz
#12
W zasadzie kwestia dystrybucji modeli spełniających nowe normy Eu jest z tego co wiem akurat na wokandzie. Na Twoim miejscu kupiłbym że starych zapasów póki jeszcze są... czy aż tak potrzebne Ci wspomagacze hamowania, czy wtrysk? ;-)
Pozdrawiam
Vect0r.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#13
Az tak to nie Oczko Mimo wszystko probuje sie dowiedziec jak wyglada sytuacja przed zakupem. Wtrysk kusi Uśmiech
Odpowiedz
#14
A czym kusi? Przyznam, że nie rozumiem...
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#15
Mimo podzielonych zdan na ten temat wydaje mi sie ze jednak wtrysk jest lepszym rozwiazaniem niz gaznik. Poza tym mamy rok 2018 wiec zawsze lepiej kupic motocykl z aktualnego rocznika, zwlaszcza ze te ktore zostaly na stanie sa z roku 2016.
Odpowiedz
#16
Więcej bajerów = większa awaryjność. Świat - całkiem logicznie pyta kiedy pojazd został sprzedany, a Polacy kiedy zrobiony... myślę, że śmiało kupuj z zapasu.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#17
Dobrze jak by, można było zamontować papierowy filtr oleju, bo to co jest, to wyłapie jedynie zęby od trybików.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości