Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
braki w heist
#1
Część,

w minioną sobotę dokonywałem oględzin heista 125 z  drugiej ręki. Motocykl jest w dobrym stanie technicznym, natomiast ma jakieś drobne braki.

Moje pytanie brzmi,

czy mogę dokupić (jeśli sprzedający na moje nieszczęście nie odszuka) i w jakiej cenie:


1. zielona szybka/kontrolka biegu jałowego 
2. nakrętka/śrubka od obudowy akumulatora?

PS. czy to normalne, że miejsce w którym jest wytłoczony numer na ramie motocykla, wystepuje w tym wytłoczeniu/zagłębieniu lekko rdzawy nalot po 2 sezonach ?
Odpowiedz
#2
Chyba właściciel nie poświęcał zbytnio czasu motorowi, myślę że może pojawić nalot rdzawy, Heist nie jest zbyt dobrze pomalowany a szybki takie to moim zdaniem nie powinny stanowić problemu, przecież nie muszą być oryginały(chyba)Uśmiech
Odpowiedz
#3
mi się wydaję, że mogą to być oznaki "odpuszczenia sobie", kiedy zakupił kolejny motocykl o wyższej pojemności

oczywiście kontrolka nie musi być oryginalna, ale 1wsze wrażenie można zrobić tylko raz Oczko

motocykl ma wszystkie dodatkowe akcesoryjne lampy, kierunki, sakwy, wydech Kaliński, zrobiony tuning w serwisie w Łodzi
Odpowiedz
#4
Głowę dam sobie uciąć, że już ktoś pytał o tą szybkę, tylko nie pamiętam, czy chodziło o kierunek, czy bieg jałowy. Poszukaj na forum. Albo u nas to było, albo za wielką wodą. Zerknę też w wolnej chwili...
Rdza - hmmm, niestety to możliwe.
Heist 125 ccm wydech Frameline, sakwa boczna, kierownica Window, korek wlewu Drag Specialites
Odpowiedz
#5
Można wiedzieć w jakim zakresie został zrobiony ten tuning?
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#6
było to wykonywane przez Bemotor w Łodzi - w którymś z wątków była opisywana ta modyfikacja, dokładnie tu:

http://heist.pl/forum/showthread.php?tid...ght=tuning
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości